Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Katka a Robko   svadobný album

kacenka  •  18 fotiek  •  23. júl 2005, v Topoľčiankach, okres Zlaté Moravce

Aká bola svadba:

Svadobný deň bol príjemný. Najkrajšou spomienkou však ostane fotenie sa - bola to chvíľa, kedy sme boli naozaj spolu a mimo všetkých naháňačiek a vyzváňajúcich telefónov. Vďaka fotografovi - Robkovi.

Začnem tým najlepším:
ROFO Bánovce nad Bebravou - veľmi milý a sympatický, ústretový a ochotný. Dostanete od neho presne to, čo budete chcieť.
Cukráreň Billich Nitra - za prijateľnú cenu a po dohode Vám spravia všeličo, aj keby len podľa obrázku. Veľmi spokojní.
Kameraman - nemali sme žiadneho - popri ROFOVI ho nebolo treba.
Kaderníčka Majka Diazová - Nitra - slečna činu - mladá dynamická a plná nápadov, cenou tiež prijateľná a ochotná - týmto ju pozdravujem a držím palce v ďalšom raste jej profesného stúpania.
Šaty - požičovňa - požičiavané v Pezinku. Veľmi milé panie, dali mi šaty preskúšať až 4x. Upravili ich perfektne. Cenovo oproti Nicol lacnejšie a hlavne v cene je aj závoj. Veľmi krásne im ďakujem aj za ich trpezlivosť.
Topoľčianky - ubytovanie a prostredie príjemné, výzdoba - na poslednú chvíľu nás zachránila pani Lenčešová (prevádzkarka na zámku) - ďakujeme. S firmou Agentura Dara máme nepríjemnú skúsenosť. Pani majiteľka nám povedala, že nás ako zakázku vezme. Potom zaspätkovala, povedala, že ide na dovolenku, čo by nebolo až takým problémom, keby nás niečo vyše 2 týždňov nenaťahovala, že veď nejak to zariadi....

Večer na zámku
Večer na zámku