coverphoto
profesionál

****Hotel AGATKA Bratislava

Miesta na svadbu
Bratislava
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Hotel Director of ****Hotel AGATKA Bratislava
Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
+421 911 909 663
Pezinská 901/5, 900 25 Chorvátsky Grob - Čierna Voda
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Milí budúci mladomanželia, v kaštieli na Čiernej Vode urobíme všetko preto, aby ste prežili svadbu, o akej sa píše v rozprávkových knižkách.

Do kaštieľa Vás privezie záprah koní vo svadobnom kočiari. Na zelenom nádvorí pod vyzdobeným altánkom Vám pripravíme svadobný obrad: červený koberec, biele lavičky a vôňa jabloní. Akú kvetinovú výzdobu zvolíte, záleží len na Vás. Obrad je ozvučený, môžete si vybrať obľúbenú pieseň, ktorá bude sprevádzať gratulácie od Vašich hostí.

Ideálnym miestom pr...

Ukážky našej práce
  • +105

Milí svadobčania,

srdečne Vás pozývame na našu svadobnú výstavu.

Príďte si pozrieť výber dekorácií, kvetinovej výzdoby a zákuskov, ochutnať svadobné vínka, stretnúť sa s DJom, vizážistkou, kaderníčkou a ostatnými službami, ktoré si môžete vybrať počas Vášho svadobného dňa v našom hoteli.

Budete mať možnosť ochutnať koláčiky, vyskúšať služby vizážistky, ochutnať vína, vyskúšať si svadobné šaty a veľa iných vecí, ktoré sme si pre Vás pripravili.

A pre záujemcov sme si pripravili aj degustáciu najobľúbenejších svadobných menu.

Svadobná výstava sa...

Svadba aj cez COVID19! Máme pre Vás riešenie

Vážení snúbenci


keďže mnohí z Vás museli v dôsledku vládnych obmedzení presunúť či dokonca zrušiť najkrajší deň svojho života, rozhodli sme sa dať opäť nádej Vašim...

Posledné voľne termíny na rok 2020!

Chceli by ste svadbu v roku 2020, ale už neviete nájsť žiadny termín? Máme pre Vás riešenie. V ****hoteli AGATKA Bratislava máme posledné voľné...

Svadobná výstava 16.02.2020

SVADOBNÁ VÝSTAVAMilí budúci svadobčania, snúbenci, srdečne Vás pozývame na našu svadobnú výstavu. Príďte sa pozrieť ako vyzerá svadobný deň v Hoteli Agatka.Budete mať možnosť ochutnať...

Svadobná výstava 10.11.2020

(1 fotka)