Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Michaela a Filip   svadobný album  vybrali sme

kucharska  •  121 fotiek  •  26. máj 2018, okres Lučenec

Aká bola svadba:

Svadobné intro
Týždeň pred svadbou ženích zistil, že "vyrástol" z obleku, takže musel narýchlo kupovať nový aufit. Štvrtok pred svadbou odvolalo účasť 5 ľudí. Piatok pred svadbou celý deň lialo ako z krhly. V ráno svadby sa na mňa Filip pozrel a hovorí: " Dnes si ťa vezmem za ženu. A je jedno, či bude pršať, či budú hostia meškať, či bude v sále teplo, či bude málo koláčov, či sa niekto opije a bude robiť šou. Zajtra budeme manželia a to ostatné je pre mňa len sprievodný program." A to je vec, ktorú odporúčam si zapamätať všetkým budúcim nevestám. Užívajte si svadobný deň. Myslite na seba a na vaše pohodlie, neprispôsobujte sa nikomu. Neriešte, nekontrolujte, netrvajte na detailoch. Lebo my sme to tak spravili a užili sme si ten najlepší deň a noc. Bola by totiž škoda plánovať a organizovať svadbu a nakoniec z nej nič nemať. :) My sme si tú našu užili úplne famózne!

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Radovan Škohel - Tento chlap! Fotograf bol prvou vecou, ktorú sme pri plánovaní vybrali a rezervovali. Vedeli sme, že chceme práve jeho a inštinkt nás nesklamal. Radko je príjemný, profesionálny a hlavne snaží sa zachytávať momenty prirodzene a o to nám išlo. Okrem toho fotky dodal v rekordnom čase 10 dní!!!
Dj Paľko Ďuriš - Paľko bola hra hop alebo trop. Nikdy sme ho hrať nevideli/nepočuli. Ale keďže roztancoval úplne všetkých, spravil nenormálnu náladu a ešte nám svadbu aj celkom profesionálne odmoderoval, môžeme ho len odporúčať.
Hudobná skupina Cimbalovka Alžbetky Bystrianskej - Keďže sme v podstate lazníci, cimbalovka bola jasnou voľbou. Alžbetka je úžasná umelkyňa a jej hudobné teleso nádherne dotvorilo atmosféru tradičnej folklórnej časti svadby.
Odobierka FS Krtíšan z Veľkého Krtíša - Dievčence a chlapci boli skvelí! Baby super trpezlivé a ochotné spraviť kompromis. Čepčenie bolo pre mňa po samotnom sobáši asi jedinou skutočne vysnívanou súčasťou svadby. A dopadlo dokonale. Ešte teraz sa chvejem pri spomienke na sviečky, spev, mihotavé trblietanie sa krojov a neuveriteľnú HODINOVÚ vykrúcanku!!!
Civilný obrad Radnica Lučenec - Veľmi vkusné priestory, pred budovou nádherné nádvoríčko, na ktorom vznikla kopa fotiek.
Hostina Tančiareň a Pivovar Franz v Lučenci - Ak chcete naozaj profesionálny servis, úžasné jedlo, naozaj originálne prostredie a komfort, choďte k Franzovi. A to pivo!!! Nehovoriac o tom, že sme nemuseli ani prstom pohnúť.
Koláče Moja Srdcovka - Ako kmeňový zamestnanec som vedela, že chcem koláče len a len od mojich dievčat. Koláče sú najčerstvejšie, najkrajšie a hlavne najpoctivejšie. A ako bonus sme pre mojich hostí pripravili aj prvotriednu zmrzlinu, ktorou si mohli krátiť čakanie pred obradom a neskôr sa ňou schladiť medzi tanečnými kolami.
Výslužka Nevesta a Ženích - Od začiatku sme vedeli, že koláče ako výslužka neprichádzajú do úvahy, nakoľko mnoho hostí o svadbe čakala dlhá cesta. Tak sme vymysleli trvanlivé výslužky. Ja som pripravila krabičky s domácimi marmeládami a tatárskou zmesou na hrianky a Filip svoju vlačtnoručne vypálenú pálenku.
Svadobné šaty Svadobný salón DIAMOND - Keďže som nevesta veľkosti menšieho nákladného auta, myslela som, že nájsť šaty bude problém. Nakoniec to šlo všetko úplne hladko. Moje šaty vlastne ani neboli svadobné, ale spoločenské a všetci ich obdivovali. Boli pohodlné, dobre sa v nich tancovalo a mali vrecká!!
Doplnky nevesty Hrušovské Ňaniky - Kroj mám svoj. Dala mi ho ušiť ešte moja starká a navždy to bude ten najkrajší dar, aký som kedy dostala. Ušili ho šikovné ručičky starých tetušiek v mojej rodnej dedine.
Ženíchov oblek Módne Puzzle - Filipko sa obliekal sám. A myslím, že to nakombinoval skvele. Nohavice sú značky Cinque, košeľa a kravata Blažek a vesta z Asosu. Ani som netušila, že mám za manžela takého fešnistu :D
Make-up Salón Ľubka, Lučenec - Ľubka je náš rodinný poklad. Stará sa nám o vizáž všetkým a aj keď sa bála, že budem strapatá a že som nejak málo namaľovaná, dala to super!
Svadobné obrúčky SMgold diamonds s.r.o. - Obrúčky sú krásne. Dúfame, že nám vydržia roky rokúce :)
Výzdoba Tri Oriešky- výzdoba a dekorácie - Baby z Troch Orieškov boli tou najlepšou vecou, aká sa mi mohla ohľadom svadby stať. Keď som im na začiatku poslala môj schizofrenický pinterest, asi si pomysleli, že nie som kompletná. Toľko stretnutí, toľko príjemných rozhovorov pri káve a čaji, toľko mailov a sms-iek. Nebojím sa povedať, že to práve vďaka nim sme si obaja s Filipom mohli úplne bez stresov vychutnať celú svadbu aj prípravy. A zato tie baby milujem!
Kvety Tri Oriešky- výzdoba a dekorácie
Etikety na fľaše Tri Oriešky- výzdoba a dekorácie
Oznámenia Tri Oriešky- výzdoba a dekorácie
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
4
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
1
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None