coverphoto
profesionál

LAURA GOLD s.r.o. - výrobca svadobných obrúčok

Zásnubné prstene a obrúčky
Trenčín
Poslať súkromnú správu
Sledovať
LAURA GOLD s.r.o. Najväčší výrobca svadobných obrúčok na slovensku. V ponuke máme stovky trendových, moderných i klasických obrúčok. Svadobné obrúčky sú dostupné vďaka veľkej predajnej sieti na slovensku i v čechách.
Ak hľadáte veľký výber, profesionálny prístup a kvalitné služby, ste na správnom mieste. Viac ako 1500 modelov a najväčší showroom len pre Vás.
032 6585429, mobil 0917 343 681
Javorie č. 269, 913 21 Trenčianská Turná
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Sme profesionálny tím skúsených odborníkov, ktorí spájajú zlatnícke zručnosti a špičkové technológie do hotového umeleckého diela.

Pod značkou Laura Gold® pre Vás vyrábame svadobné obrúčky už od roku 1991. Svojou kvalitou a službami sme sa stali najväčším slovenským a popredným európskym výrobcom obrúčok.

V ponuke máme viac ako 1500 modelov svadobných obrúčok. Vašou výhodou u nás je variabilita, ktorú ponúkame. Pri každej obrúčke Vám vieme zmeniť farebnosť materiálu, povrchovú úpravu, ...

Ukážky našej práce
  • +57
Najnovšie inzeráty (1)
Zlatý prsteň Love - Obrázok č. 1
16. nov 2021
Nový tovar
149.9 €
1
Načítava sa...

Laura Karbon

(12 fotiek)

Excelent

(31 fotiek)

Pozrite si našu novú kolekciu Excelent, ktorá je plná trblietavých kamienkov, jemného dizajnu a navyše ľahko kombinovateľné so zásnubnými prsteňmi. https://www.lauragold.sk/kategoria-produktu/svadobne-obrucky/excelent/

Svadobné obrúčky na želanie

(7 fotiek)

Light +3

(8 fotiek)