coverphoto
Neaktívny

lillyanna

Nikol
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 4. sep 2012
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 23. 8. 2014
3619
dní po svadbe
Aktivita
54 príspevkov vo fotoblogoch
237 príspevkov vo fóre
1 inzerát
Sledované fotoblogy (39)
Kolekcie
  • pekné vecičky :)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +87
Svadobný album
Nikol a Ľudko
23. 8. 2014 Bratislava | 91 fotiek
darčeky
Lillya Hand Made :)
odporúča
fotograf
Katka - Fotky pre Radosť
Kedže fotenie v deň svadobný nevyšlo absolútne podľa predstáv tak sme sa rozhodli, že si to s drahým vynahradíme! :) a tak sme sa pri príležitosti prvého výročia dali opäť do svadobného a Katka nám urobila tie najkrajšie fotky, aké sme si mohli želať! Veľká vďaka! Odporúčame všetkými 20timi! :)
ženíchove doplnky
"len nie oblek s.r.o."
nemali sme záujem o nič "škrobené" a ani o ďalší kus čo bude doma v skrini zavadzať - kedže manžel obleky nenosí, tak sme to poňali v casual štýle - vesta na základe inšpirácie z Pinterestu vyňuchaná v jednom eshope :D, nohavice a topánky Zara, košeľa Peak&Clopenburg, motýlik eshop O:)
oznámenia
tlač Bittner
námet a samotná realizácia prebiehala v našej réžii, finálnu grafickú podobu nám dotváral môj šikovný už švagor :)
koláče
absolutely home made with moms :)
odporúča
fotograf
Alenka Rennerová
máloktorý fotograf si asi užije toľko čo si Alenka mohla užiť s nami, robila čo sa dalo a v rámci možností to dopadlo veľmi pekne :)
hudobná skupina
4Strings Quartett
dotvárali nám atmosféru počas obradu, už komunikácia pred tým bola veľmi príjemná a vyhoveli nám v každej požiadavke, to ako nám zahrali How Long Will I Love You od Ellie Goulding bolo dojemné a ich verziu Rather Be od Clean Bandits by som vedela počúvať stále dookola! :)
svadobné šaty
Wedding Couture by Salón Renky - svadobné šaty - návrhy a šitie
výberu svadobných šiat som sa celkom bála, nakoniec to šlo prekvapivo hladko a výherný model boli druhé šaty, ktoré som si na seba obliekla v prvom a aj poslednom svadobnom salóne. Šaty však mali suknu vytvorenú z viacerých vrstiev tylu a mala som obavu ako to bude vyzerať ked sa to skráti do tej podoby že sa viacero vrstiev spojí dokopy, nakoniec voľba zabezpečiť si vlastné šaty na mieru od Renátky bola tá naj! full servis v podobe doručenia šiat osobne z ke do ba na skúšku a potom aj na finál, to sa len tak nevidí :))

Kočky prosím vás máte niektorá skúsenosť? Chystám sa na hnedé kraftové obálky napísať adresu bielym perom - nedostanem na pošte za to vynadané? Pamätám, že raz som adresu napísala nejakým fialovým perom a tetuška s tým mala velice problém na pošte.... O_O

@herodias  Fotostena, na ktorej je špagátom "písaný" text našej piesne, na ktorú sme tancovali náš prvý tanec a text je pre nás kvôli zmienke o hviezdach veľmi výstižný 🙂 Prvá verzia sa fotiek nedožila, tá druhá vyšla ale o to krajšie 🙂

3 fotky

wohoooo babyyyy je to tuuuuuuuu! máme vyhlásené farby roka 2017! 🙂 všetky trendov-chtivé pozerajte, ako ladiť svadbu vo farbe roka! 🙂 https://www.pantone.com/color-of-the-year-2017 za mňa vyhráva Analogous a Calm it down <3 🙂

Svadbujeme 🙂🙂🙂

Kočky viete odporučiť dobrú kaderníčku v Košiciach? Len strihanie 🙂 Budem vďačná za každý tip 🙂