Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Lucka a Roman   svadobný album

lu33  •  71 fotiek  •  31. júl 2010, v Bratislave, okres Bratislava

Aká bola svadba:

Úžasný deň, ktorý ubehol až neuveriteľne rýchlo. Ani sme sa nenazdali a bolo ráno. Samozrejme sme pri takej veľkej organizácii niečo zabudli, niečo nestihli, ale napriek tomu bol takmer dokonalý, vydávala by som sa každý deň. :-)
Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli vytvoriť skvelú atmosféru a najmä mojim rodičom a svedkyni Majke s manželom za ich neoceniteľnú pomoc v tento deň. Aj vďaka nim máme krásne spomienky na celý život.

Svadobný klip:
http://vimeo.com/20559251

Šaty: Salón El, Bratislava - skvelý prístup, šaty mi perfektne upravili na mieru, spokojnosť

Oblek: Alain Delon salón, šitý na mieru - veľmi ústretový prístup a tiež výber látok a farieb, mali sme presnú predstavu a tú nám splnili do bodky

Účes a vizáž: Alex (Salon Angel´s), presne naplnil moju predstavu, hoci sme nemali ani skúšku, doniesla som 2 dni pred svadbou len pár obrázkov, ako by som si to predstavovala a Alex už dotvoril ostatné. Nápad použiť viac ruží do vlasov bol tiež jeho. :-)

Kytica a výzdoba: Artflora, veľká spokojnosť, absolvovali sme niekoľko stretnutí a konečný výsledok bol neopísateľný, tak nádhernú výzdobu som ešte nevidela, aj šofér nám hovoril, že ešte nemal tak pekne nazdobené auto na svadbu :-)

Hostina: Hotel Kamila, sú to jednoznačne profesionáli, jedlo bolo výborné, porcie dostatočné, prístup hotelového personálu nadštandardný. Zo začiatku sme mali trochu problémy s organizáciou, ale potom už šlo všetko ako malo. Mali sme aj ubytovanie s raňajkami, hostia si veľmi chválili, výslužky nám ráno doviezli z chladničky až k raňajkám, proste výborné...

Fotograf: úžasný Robko Fojtík (RoFo), vedela som, že jeho fotky budú nádherné už keď som prvýkrat videla jeho prácu, ale predčil aj naše očakávania

Video: R65 - Milanko Ďuroch, výsledok je úžasný, predčil aj naše očakávania. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve jeho, aj s asistentom boli veľmi milí, ochotní, ústretoví a samozrejme zábery hovoria za seba, sú to profesionáli na svojom mieste

Hudba: kapela Gin-Tonic a DJ Gusto - chalani z Gin-Tonicu rozbehli neuveriteľnú zábavu už od prvej chvíle, hrali výborne, ľudia tancovali od začiatku hostiny až do 5:00 ráno, stále sme mali plný parket. Na želanie zahrali čokoľvek, dokonca sa hralo na harmonike a spievalo, Julio chodil pomedzi hostí na parkete a hral na saxíku, neuveriteľné, čo títo chlapci dokážu. Páčilo sa nám, že vedeli zahrať ľudovky, oldies, pop atď., takže nikto sa nenudil. Naviac ukončenie zábavy zvládli tam galatným štýlom, že na to budeme navždy spomínať.
S nimi sa striedal aj náš DJ Gusto (Roman Augustovič), ktorý veľmi pekne dotváral atmosféru, okrem toho, že výborne hral a púšťal samé "vypalováky" (hoci sme ani nemali dopredu dohodnutý playlist), úžasné boli aj bublinky, lupienkový ohňostroj, laserová show, dym, no skrátka párty ako má byť, boli sme veľmi spokojní.

Auto: Chrysler 300C, Insight Studio, služby aj prístup na vynikajúcej úrovni, auto bolo pristavené na minútu presne, boli ochotní ísť ho aj sami do artflory nazdobiť, keď sme nestíhali, ústretoví pri fotení, výborné.

None
3
None
None
None
1
None
3
1
None
None
2
2
None
None
1
2
Kostol Najsv. Trojice v BA
3Kostol Najsv. Trojice v BA
1
None
2
3
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None