Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Lucka a Miško   svadobný album  vybrali sme

luc_lucka  •  14 fotiek  •  2. feb 2018, Terchová, okres Žilina

Aká bola svadba:

Svadbu sme mali pôvodne naplánovanú na Liptove. Nakoľko nám v hoteli robili problémy, zrušili sme tam svadbu mesiac pred stanoveným termínom. Našťastie sa na nás usmialo šťastie a našli sme krásne miesto v Terchovej. Za mesiac sme nanovo doriešili svadobné záležitosti a tadaaaa...
Ešte musím dodať, že pri výbere jednotlivých dodávateľov som bola veľmi kritická a riešila som mnoho detailov. Na poslednú chvíľu sme však našli pre nás tých dokonalých, nemenili by som ani jedného. Všetkým patrí naše veľké ĎAKUJEME.

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Jan Ducko - Nápaditý, šikovný, priateľský fotograf, ktorému počas svadby neušiel ani ten najmenší detail. Janko nás bol po svadbe fotiť aj v Jánošíkových dierach. Kontaktovala som mnohých známych fotografov, vybrali sme si Janka. A vybrali sme si správne. :)
Hudobná skupina Nebeska muzika - Čo dodať k Nebeskej muzike? Jednoducho nebeská... Roztancovala a rozospievala mladých aj starších.
Dj DJ Magura (Jaroslav Magura) - Šikovný a prispôsobivý mladý DJ, ktorý presne vedel, kedy má aké piesne hrať. Postaral sa o super zábavu na parkete.
Starejší Igor Balogh - Hneď, ako sme sa s pánom Igorom stretli, boli sme si istí, že ho chceme mať na svadbe. Pripravil nám veľmi pekný a pestrý program, zahral na fujare a zaspieval ľudové piesne.
Odobierka Nebeská muzika, Igor Balogh - Čepčenie bolo veľmi pekné a podľa mojich predstáv.
Civilný obrad Drevenice resort Terchová - Obrad sme mali v peknej konferenčnej miestnosti v novopostavenej drevenici.
Hostina Drevenice resort Terchová - Originálne miesto na svadobnú hostinu. Nakoľko máme radi prírodu a sme turisti, táto krásna drevenica bola presne to, čo sme hľadali. V hoteli boli všetci maximálne ústretoví, vyhoveli nám vo všetkých našich požiadavkách. Vďaka nim bola naša svadba dokonalá. Tiež musíme vyzdvihnúť veľmi chutnú kuchyňu, ktorú všetci chválili. A konečné vyúčtovanie nám tiež vyčarilo úsmev na tvári. :)
Ubytovanie Drevenice resort Terchová - Všetci sme boli ubytovaní v útulných dreveničkách. Namiesto jedného svadobného dňa sme si väčšina spravili predĺžený svadobný víkend.
Svadobné šaty Svadobný salón GLAMOUR OF ANGELS - Neverila som, že nájdem salón s krásnymi šatami, ktorý bude ochotný upraviť šaty na moju drobnú postavu. Bola som tvrdý oriešok, ale šikovné žienky zo salónu to zvládli. V salóne mi zapožičali aj kožúštek, pelerínku a závoj.
Make-up Zlatica Jamborová - Skúšku sme už nestíhali, ale Zlatka má zlaté ruky. Nechala som všetko na ňu a spravila zo mňa peknú nevestu. Make-up vydržal až do posledného tanca.
Účes Zlatica Jamborová - Účes mi robila Zlatka tiež bez skúšky. Len som ukázala obrázok a Zlatka začala čarovať. Účes vydržal niekoľkonásobné prezliekanie aj natriasanie sa na parkete.
Výzdoba Výzdoba TIP TOP - Katka je veľmi kreatívna a priateľská osôbka. Má s nerozhodnými nevestami obrovskú trpezlivosť, poradí, srší úžasnými nápadmi. Keď som zbadala vyzdobenú sálu, takmer som padla na zadok. Dokonalé!
Svadobná agentúra Luciafilipova.events - S organizáciou nám veľa pomohla mladá talentovaná event manažérka, ktorej patrí naše veľké "ďakujem". Vo všetkom sme sa mohli na ňu spoľahnúť. Lucka je pozitívne naladený človek, ktorý svoju pozitivitu prenáša aj do svojej kvalitne odvedenej práce.
None
2
None
2
None
None
None
3
None
2
None
None
None
None
1
None
None
None
None