Hand made prípravy

11
24. okt 2013
Par veci, ktore som sama vyrobila, ci nachystala...
Ak by sa nejednalo o moju svadbu, urobila by som vyzdobu a upiekla i svadobnu tortu, tak ako...
Hand made prípravy - Darček pre hostí, ktorí prišli zablahoželat aj napriek tomu, že neboli pozvaní k svadobnému stolu. Vlastnoručne upečené, zdobené cukrovým bielkom a perličkami s našimi menami.
4
Hand made prípravy - Darček pre hostí pozvaných k svadobnému stolu - krabička skladaná a naplnená kvalitným ázijskym čajom GoodTea s mottom, aké sa dávajú do koláčikov šťastia. Bolo použitých 7 druhov príchutí a 20 odlišných prísloví, čiže každý hosť mal inú kombináciu.
Hand made prípravy - Každé dieťa dostalo takéto lízatko, bolo ich 9 :) a muži dostali pierka z čerstvého rozmarínu zo záhradky s cyklamenovou stužkou (identickou s oznámeniami a krabičkami)
Hand made prípravy - Slavobrána zdobená brečtanom z našej záhrady...
Hand made prípravy - ...a bielymi vianočnými ozdobami, pierkami (ako na šatách). Na stromoch v altánku je vidieť niekoľko papierových kvetinových gulí - biele, ružové a cyklamenové - ktoré sme prácne tvarovali. Krásne to vo vetre vialo.
Hand made prípravy - Náš obraz padol za obeť :) moja krstná, ktorá mala pod palcom vítanie hostí, prácne vypísala zasadací poriadok.
Hand made prípravy - Fascinátor - objednávka z anglícka, trošku som si to prispôsobila svojím šatám...
Hand made prípravy - Ako docieliť, aby každá slobodná dievčina chytila kyticu a mohla sa do roka vydat??!! Bolo ich 7, takže som spravila menší trik...
Hand made prípravy - ...po hodení sa kytica rozletela na 7 častí a každá si mohla chytiť svoju ;))))
2
Hand made prípravy - Takže tu sú dievčatá, ktoré sa do roka vydajú ;))))
Hand made prípravy - Ďakovná kastomizovaná pohladnica pre hostí, kde majú pár fotiek na pamiatku. Každá je vo vnútri iná, podľa toho, komu je určená, vo vnútri je naša spoločná foto a poďakovanie za účasť, blahoželanie, či dar. Každého to veľmi potešilo.
2
    Členom od 22. okt 2013
    5
    profil používateľa

    Ďalšie albumy od používateľky lucia_2013