coverphoto
Neaktívny

lucy991

  /  33 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 6. júl 2016
býva v meste Trenčín
Info o svadbe
Svadba bola 12. 8. 2017
1089
dní po svadbe
Aktivita
14 príspevkov vo fotoblogoch
43 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (29)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
kvety
Magduš.Handmade - Kvetinový venček na obrad, čelenka na zvyšok hostiny, kvetinové náramky pre slobodné dievčatá, kytica, pierko pre ženícha. Krásne, precízne, kytica presne podľa predstáv. O milom, priateľskom prístupe ani nehovorím. Úžasná, šikovná žena.
svadobné šaty
Svadobný salón Andrea - Keď som odchádzala zo salónu Andrea (Púchov) po tom, čo som si zajednala šaty presne podľa predstáv ľutovala som, že som strácala čas v iných salónoch po celom Trenčíne. Toto bol jediný, v ktorom som sa naozaj cítila ako budúca nevesta, ako niekto, na kom v tej danej chvíli najviac záleží. Obsluhovaná s úsmevom a nesilenou, ale celkom prirodzenou ochotou. Navyše mali presne také šaty, aké som si vysnívala a za primeranú cenu. Čo viac si priať? :)
koláče
Mimi Cakes - Mirka Chovancová - Okrem svadobnej torty nám Mirka spravila aj výborné dezerty (tartaletky, makronky, panna cotty, miniraw tortičky, snehové pusinky sugar stamps, sušienky crinkles..) všetko chutné a dokonale krásne.
torta
Mimi Cakes - Mirka Chovancová - Bola to jasná voľba hneď od začiatku plánovania svadby, pretože sme od tejto šikovnej pani už mali aj niekoľko narodeninách tort. Chutná, svieža, presne podľa predstáv a tak, ako sme sa dohodli.
hostina
Účelové zariadenie lesnej pedagogiky a rekreácie Antonstál - V tomto krásnom prostredí sa odohrala celá naša svadba. Od obradu, cez hostinu až po ubytovanie hostí. Prevádzkari mladí, ochotní ľudia, všetko klapalo tak, ako malo. Krása okolitej prírody a očarení hostia bol príjemný bonus.
catering
Party Partners - Profesionálny prístup, jedlo na 100%, chutné, pekne naservírované, čašníci šikovní, usmiati, ochotní, kmitali celú noc. Dohoda možná prakticky na čomkoľvek. Boli sme nad mieru spokojní.
hudobná skupina
Janne Band - Skvelí ľudia, neskutoční hudobníci. Zábava na 100 %, všetci hostia si pochvaľovali.
fotograf
Vladislav Kakody, Mgr. art. - Profesionálny a zároveň ľudský prístup, ktorý ocenili aj hostia. Cit pre detail, absolútna samostatnosť, vôbec sme nemuseli upozorňovať na to, aby nafotil aj detaily výzdoby, šaty a kopec iných drobností... Všetko robil sám od seba, automaticky, s úsmevom a dokonale :)
Žiadne príspevky.