Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Renátka👰💗💗💗 a Tomáš💏💪💙💙💙   svadobný album  vybrali sme

megyyyy  •  280 fotiek  •  4. júl 2015, okres Trenčín

Aká bola svadba:

... keď sa môj drahý ocino pred rokom dozvedel že sa budem vydávať, so žartom podotkol že balí kufre lebo nechce zažiť tú svadobnú horúčku, ktorá bude u nás vládnuť. Nuž darmo. Mal pravdu. :) Proste ma pozná. A tak som začala nosiť, "znášať", prinášať...raz to boli staré hrdzavé vandle, inokedy staré kufre, pak to bolo 200 infúznych flaštičiek a jasné tam za dedinou vyhadzovali staré okná....:D...no nevezmi si --a nemôžem zabudnúť na zlaté svietniky z kostola či márnice:)))) Pod prísahou, že všetko čo naškrečkujem po svadbe vyhodím...mi slúbili, že nad zapratanou garážou a podkrovím, a izbou, a ďalším podkrovím a ďalšou garážou...prižmúria oko. (samozrejme nič som nevyhodila, to sa ešte zíde:) Kuriéri a poštarka k nam chodili na otočku a ja viem že naše číslo domu len tak ľahko z pamäti nevymažú :P...Našťastie aj môj drahý nastavajúci vedel "čo si berie" a tak som mala voľný rozlet.....na vianočnej dovolenke som miesto lyžovačky vystrihovala papierové kvety,....namiesto šibačky na veľkú noc sme riešili sladký bar:))až...... prišla svadba...Fotky sú len zlomkom....ale to ako som sa ja..nevesta na nej cítila...bolo neuveritelné...snáď každý svadobčan mal zasluhu na jej vzniku...tí nam dodali nádherné hortenzie, tá napiekla sladkôstky do Candy baru, ten nám zložil piesen, tá nam zložila básen...Toto všetko nás spojilo a myslím a dúfam, že si všetci dosýta užili finále tých príprav :) Ved nejestvoje krajší spôsob než je svadba, ako osláviť lásku dvoch...mať pri sebe tých najbližších by som nemenila ani za ročnú dovolenku na "Šejšeloch". Preto ak ešte niekto váhate...či svadba áno...alebo nie....URCITE CHODTE DO TOHO. Svadba vôbec nieje prežitok...naopak je nádherným zážitkom....zážitkom s veľmi silných emócií...veľmi silnej lásky a súdržnosti. Získavate druhú rodinu. Proste na jeden deň je toho tak vela čo všetko získavate. Samozrejme vo všetkom hrá rolu rodina a priatelia....ja by som tu svoju a teraz aj tú moju novú nemenila za nič! <3 <3 <3 <3 Mám skvelého teraz už manžela (kt. by bol samozrejme skvelý aj bez celej tej parády) , mám úžasnú rodinu, tych najpravejších priatelov akých som si len mohla priať, požehnanie našej lásky od TOHO TAM HORE------ ....a teraz, môžem povedať aj tu najlepšiu svadbu akú som si mohla želať. Prajem Vám všetkým budúcim nevestičkám, či už manželkám šťastný a spokojný život po boku toho Pravého.

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Lukáš Ronec || foto.ronec.sk - Ano,áno ja viem žienky , žitnáci, velickí....sú topka......ale čo tak k tým topkám pridať aj nové mená??? :) A my sme sa preto rozhodli pre Lukiho.
Hudobná skupina Fanatik, www.hudobnaskupinafanatik.webnode.sk
Starejší Ivan Ondruska - Počuvajte ma pre tie žienky, čo ste nerozhodné či starejšieho áno alebo nie. Určite áno. Pokial nemáte v rodine rodeného organizatora rovnása "vypravátora":) .Ale pozor ja som hľadala slušného pána, kt. ma cit na to kedy a čo povedať. Nechcela som žiadneho šaša s arzenálom parochní,alebo multi-všetko v jednom. Kedze som už nemalí počet svadieb zažila...aj s aj bez starejšieho. Tak my sme sa rozhodli pre. Tento pán splnil čo mal. Zbytočne nestrhaval na seba pozornosť. Rozprávalo mu to ked mu to malo. A hlavne žiadne dvojzmyselné reči a frázy. Pre nás bol dôležitý hlavne ako organizátor.Ale to je asi vše na dohode kto si čo praje:) Nerobil nam ani odobierku..lebo na to sme mali súbor. Takže my sme boli spokojní.(A asi aj hostia lebo si od nás pýtali kontakt:))
Odobierka Folklórny súbor Latovec - Dolná Súča - Pre mňa zážitok. Kedže aj naša rodina v minulosti mala čo to dočinenia so spievaním, a krojov máme plné skrine....tak som si veľmi želala nech je to začepčenie také ako má byť. Latovec ODPORUČAM všetkými desiatimi. Prišli až 15!!! Krásny spev, kroje,proste pre mňa top zo zažitkov zo svadobného dňa. Naopak zlú skúsenosť mám so suborom Drienovec, kt. som mala pôvodne zajednaných už rok do predu...a tí mi zružili 2 mes. pred svadbou prísť, lebo sa im niekto vydával zo suboru.Samozrejme ani sa mi to neobtažovali oznámiť..až náhodne ked som ja volala že či všetko plati. Ale to skôr odsudzujem ich neprofesionalne jednanie.....(avšak nakoniec som aj rada lebo na čepčenie chodia v malom počte a nemalo by to takto grády..aké to bolo s LATOVCOM :)100x vďaka)
Hostina Reštauracia - Spoločenský dom Tren. Stankovce - No čo Vám poviem žienky...pôvodne som chcela veľku krásnu starú stodolu....:) Ale pri počte 120 + hostí....to fakt nieje sranda:)) Obehla som azda všetky reštaurácie, šopy, stodoly, kaštiele, kulturne domy v dvoch krajoch.Che che a to nerátam zo dva zámky v Česku:)) Na taký počet..no uf. Zakotvili sme chtiac- nechtiac "kulturaku" :) Naštastie majitel je jeden ústretový človek, vidieť že ma čo to za sebou, fungujú ako reštika a my sme boli spokojný. Jedlo bolo maximalne chutné. (Ani jedna jediná sťažnosť- samé chvály od hosti)...Majitelov prístup čo sa všetkého týka hodnotím ako veľmi profesionalny. Jediné negatívum beriem vonkajši vzhlad a par prvkou vo vnutri. Ale vyše 120 hostí nepustilo :D...a to tam stále bolo kopec placu na tanečky:)
Torta Maškrtná Katka - Topoľčany - Chceli sme "nahú tortu" :) Chuťovo bola tiež TOP.
Koláče Fb: Cukrú, cukrú (t.j.my sami) - Celý sladký bar čo sa týka rekvizit,servirovacieho servisu, koláčov, zákuskov, dezertov...som si robila ja s povolanými osobami :) (moja naj duša Tánička Beličková od kt. mám účasne dezertíky, macaronky,medovníčky ako dar pre hostí)......každá družička mala za úlohu doniesť vopred dohodnutý koláč...a tak vznikol tento nás krásny sladký bar. Takže nevestičky keby ste náhodou niektoré uvažovali o sladkom bare v akomkolvek štýle, rada Vám pomôžem. :)
Svadobné šaty Wedding Avenue - Ešte 5 dni pred svadbou som si tú čítala komentáre neviest, aké sú šťastne zo svojich šiat, ako sa cítili krásne a ako tie šaty boli top. A ja som to nechápala. Ako toto môže niekto povedať, keď každý deň som videla vždy krajšie a krajšie šaty. Šaty kt. som si najskor zarezervovala (ale v inom salone) neboli pre mňa tým mojim top. Vobec som sa do nich netešila...pritom boli krásne...A tak sa stalo to že som 3 dni pred svadbou zmenila salón a teda aj šaty. Ale pááni moji..toto boli naozaj ŠATY! :))) Konečne som sa tešila do svojich šiat! Prístup Veroniky (majitelky) bol úplne iný. Taký hm..prirodzene ustretový, priatelský, usmiaty? velmi dobre som sa v ňom cítila.:) A hoci už mam 2 mesiace po svadbe zatial som krajšie šaty nevidela a nemenila by som:) velké ODPORUCANIE A VDAKA
Doplnky nevesty MarieeDesign.sk
Ženíchov oblek Ozeta - Che che..kým sme došli k tomu pravému...tak máme dva ďalšie v skrini :))))
Víno Château Topoľčianky
Ženíchove doplnky Woodies.sk
Výzdoba Moja vlastná práca - No..k výzdobe...neprespate noci, vytupene nožnice, metre a metre látky, tucet pomocných rúk...ale šla som do toho! :) Všetky rekvizity a servis som kupovala a škrečkovala asi pol roka...:)ked si okolo mňa začali tukať na čelo že hádam nechcem kúpit sto metrov látky na plafon...tak som si to proste požičala od agentury...tak isto od inej zas aj stoličky...všetko som to pak spojila..a čo Vám poviem..po zdobení---áno bola som unavená..ale stálo to za to! chaviari stoličky tu:www.branmarquees.sk, -----osvetlenie+ krásne stropné látky, a ochotu spolupracovať aj takto od LK dekor:)
Kvety Moja vlastná práca
Oznámenia Moja vlastná práca
Etikety na fľaše Moja vlastná práca
Svadobné obrúčky LAURA GOLD s.r.o. - výrobca svadobných obrúčok - Obruúčky nám spravili na mieru..pospájali sme čo sa nám páčilo...a snubák bol od Panaksu, na mieru ..tiež veľká spokojnosť a odporúčanie....
Kameraman LK STUDIO - LK studio...video je pre mňa jediné sklamanie. - Pre mňa nič extra, očakávala som od toho viac. Kameraman nenatočil niektoré dôležité okamihy. Konečné spracovanie som stale menila. Kvalita je fajn ale nič inovatívne. Snáď ešte vychytajú muchy.Cena podľa mňa však neodpovedá. Podotýkam 100 neviest sto chutí. (Naopak s prístupom Lk dekoru a prenajímania aj osvetlenia a ostatných vecí, som bola spokojna)
None
fb: cukrú cukrú (sladkosti)...........sladký bar,dekoracie +celá vyzdoba : fb Nataré
1Fb: cukrú cukrú (sladkosti)...........sladký bar,dekoracie +celá vyzdoba : fb Nataré
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
Ako podložky a tácky služili namalovane maliarske plátna :)
Ako podložky a tácky služili namalovane maliarske plátna :)
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
3
None
None
1
None
None
None
None
None
None
5
fb: Nataré :) tj. ja a co mne baví
5Fb: Nataré :) tj. ja a co mne baví
fb: Nataré
Fb: Nataré
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
None
None
8
None
None
None
None
None
None
3
None
None
None
None
None
None
môj arzenál..ešte prázdny :)
1Môj arzenál..ešte prázdny :)
None
par fotiek je tu aj od svadobčanov..tak odpuste kvalituu...ale pre inšpiráciu :)
Par fotiek je tu aj od svadobčanov..tak odpuste kvalituu...ale pre inšpiráciu :)
None
darčeky pre deťušky...:) fb: Cukrú Cukrú
Darčeky pre deťušky...:) fb: Cukrú Cukrú
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
5
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
2
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
3
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
áách jaj ten nas "esteticky" koberec v kostole :D......výmenu by som si asi nepresadila :) :) :)
Áách jaj ten nas "esteticky" koberec v kostole :D......výmenu by som si asi nepresadila :) :) :)
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
1
None
3
None
None
None
None
7
None
None
None
podbradniky....priznám sa nechcela som ich, skor som proti....ale jedneho krasneho dňa mi ich moja buduca svokrička zlata doniesla že mi ušila podbradniky....no čo Vám poviem...predsudky šli bokom a nechcela som ju odmietnuť. Tak sme mali.
1Podbradniky....priznám sa nechcela som ich, skor som proti....ale jedneho krasneho dňa mi ich moja buduca svokrička zlata doniesla že mi ušila podbradniky....no čo Vám poviem...predsudky šli bokom a nechcela som ju odmietnuť. Tak sme mali.
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
4
None
None
None
None
None
None
moje dve sestričky :) medzi Vaneskou a mnou je 15 ročný rozdiel....takže ked sa mi vydá namladšia sestra už budem ako sa hovorí "v najlepších rokoch" :))
2Moje dve sestričky :) medzi Vaneskou a mnou je 15 ročný rozdiel....takže ked sa mi vydá namladšia sestra už budem ako sa hovorí "v najlepších rokoch" :))
None
None
1
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
None
None
Takže...ako pokračovanie svadobného albumu, tu máme zhmotnenie tej našej lásky. Pekne čierne na bielom :)
13Takže...ako pokračovanie svadobného albumu, tu máme zhmotnenie tej našej lásky. Pekne čierne na bielom :)
None
nasa ceresnicka na torte za svadobnym albumom😍😍😍Valentinka 17.3.17
4Nasa ceresnicka na torte za svadobnym albumom😍😍😍Valentinka 17.3.17