coverphoto
profesionál

MichelleD. Photography

Fotograf na svadbu
Banská Bystrica
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Foteniu sa prof. venujem 8 rokov a je to odjakživa môj obľúbený koníček, ktorý ma napĺňa. Je úžasné zvečniť fotky do krásnej spomienky. Mám vlastný ateliér, v ktorom som už fotila veľa malých detičiek aj rodín, párov, tehuľky aj dievčatá, ktoré chceli fotky do svojho booku. Svadby fotím 6 rokov a veľmi ma to nadchlo. :) Fotiť emócie ľudí je úžasné. Zakaždým si beriem novú skusenosť a nápady, ktoré potom využijem do budúcna. Každé nové fotenie ma posúva vpred a som tomu vďačná.
Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
0907680113
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Chcete mať svoj velký deň D. zvečnený na krásnych fotografiách a uchovať si v spomienkach tak jedinečné momenty a emócie? Je to možné, ozvite sa mi! Pre mňa je veľmi dôležité zachytiť všetko podstatné z Vašej krásnej svadby. Každý moment, každý detail. Je len na Vás či si prajete fotenie celého dňa od príprav až po svadobnú zábavu, alebo aj predsvadobné rande. Cenu viem vždy prospôsobiť a dohodnúť podľa potrieb zákazníka. Svoju prácu milujem, v postprodukcii fotiek strávim najviac času. Fotogra...

Ukážky našej práce
  • +160

Dominika & Viktor

(16 fotiek)

Bronka & Michal

(31 fotiek)

Maťka & Janko

(72 fotiek)

Rande: Zuzka & Matej

(16 fotiek)

Andrea & Andrej - Banská Bystrica

(31 fotiek)