♥ ORANGE ♥

19
17. feb 2007
Tak môj zásnubný prstienok je strieborný, najjednoduchší aký bol... Kúpili sme ho 14.02.2007, ale dostala som ho až 16.02.2007...
Obrúčky sú taktiež strieborné a kúpili sme...
♥ ORANGE ♥ - Naše oznamko ;-)
♥ ORANGE ♥ - Jedna z mála spoločných fotiek (väčšinou jeden z nás drží foťák :-) ) - táto je z dovolenky 2006
♥ ORANGE ♥ - Zásnubný prstienok
♥ ORANGE ♥ - Zásnubný prstienok
♥ ORANGE ♥ - Zásnubný prstienok na mojej ruke
♥ ORANGE ♥ - Zásnubný prstienok
♥ ORANGE ♥ - Naše obrúčky
♥ ORANGE ♥ - Naše obrúčky
♥ ORANGE ♥ - Naše obrúčky
♥ ORANGE ♥ - Skoro do seba zapadnú, ale len skoro ;-)
♥ ORANGE ♥ - Takto pekne nám obrúčky zabalili (nečakala som to) ;-)
♥ ORANGE ♥ - Takže kvetovaná sukňa, ktorú budem mať na sobáši... Ženíchová košeľa - na foto sa to čudne odráža, ale má najtmavšiu oranžovú z tých odtieňov na sukni... Látka na takú vec cez moje ramená - tá ma zas najsvetlejšiu oranžovú z tých odtieňov na sukni...
♥ ORANGE ♥ - Ja v svadobnom :-)  (oranžové čudo cez ramena ešte neušité, tak si to tam tak čudne držím - keď to bude ušité bude to lepšie)
♥ ORANGE ♥ - Máme oranžové servítky a kúpila som aj žlté a zelené - to bude asi doplnková farba a kúpila som pre istotu krepový papier, ak by sa zišiel na výzdobu, tak nech je (pekné farby mali :-) )...
♥ ORANGE ♥ - Pozvánka na záhradné posedenie po obrade - takto vyzerala tá po internete posielaná (v papierovej verzii bola iná - na dúhový papier žltý až červený čiernymi rovnakými písmenami napísané toto isté)
♥ ORANGE ♥ - Moja prvá torta, ktorú som upiekla a rovno na svoju svadbu :-) Otrasné foto - len v chladničke odfotené - torta mala vrchné a spodné poschodie kokosové a prostredné orechové (tj. cesto aj plnka kokosové, resp. orechové)
♥ ORANGE ♥ - Toto sa mi veľmi páči... A celá foto farebne presne k našej svadbe :-) Kaly som na koniec nemala - to by bola iná pálka za kyticu :-) :-) :-)
♥ ORANGE ♥ - Psychická príprava ženícha (deň svadby doobeda)...
♥ ORANGE ♥ - ...a ja som od chystania chlebíčkov ešte odskakovala aj fotiť nech náš svadobný deň máme zachytený :-) :-) :-)
    Členom od 16. feb 2007
    0
    profil používateľa

    Ďalšie albumy od používateľky najjulinka