Aďka Hovanová a Maťko

8
17. sep 2015
Svadobný album
Aká bola svadba?
17. júl 2015 | Košice | Košice
Naša svadba bola pre nás tou najkrajšou rozprávkou. Boli sme dojatí, slzičky šťastia na krajíčku, hlások sa triasol... Všetko, čo malo byť povedané, bolo povedané...
svadobné šaty
Natasha Azariy
Prvý krát som sa s týmto salónom stretla na svadobnej výstave v hoteli Centrum V Košiciach. Mala som predstavu, aké šaty chcem a bola som šťastná, že som našla salón, ktorý mi moje vysnívané šatôčky na mieru ušije. Tety krajčírky sú veľmi milé a priateľské. Na stránke Natasha Azaryi som si našla šaty, ktoré sa podobali na tie, po akých som túžila. Šaty z internetu som uvidela naživo, oskúšala ich a následne som im povedala ako si tie svoje predstavujem ja, čo majú mať, čo nemajú, akú dlhú vlečku, aký živôtik a korzet, akú čipku... Všetky moje požiadavky si tety krajčírky starostlivo zapísali, pomerali ma krížom krážom od hlavy po päty :) Počas šitia sme neustále spolu komunikovali. Nakoniec v júni sme šli do Svidníka po tie najkrajšie svadobné šaty na svete. Po šaty, v ktorých som sa cítila ako princezná. Každý ma chválil, obdivoval. Pri ich cene žasol, aké sú lacné. A sú moje! Za všetko vám zo srdca ďakujem, aj vďaka Vám bol náš deň taký úžasný a ja som bola skutočnou princeznou. Aďka Šáriková (Hovanová) :)
Keď sme sa náhodou pri prípravách svadby dostali ku kontaktu na p. Egryho, neváhali sme a hneď sme si dohodli stretnutie s ním. Boli sme obaja veľmi milo prekvapení, aký je príjemný, priateľský a skromný a od 1.momentu sme mali jasno v tom, že ho chceme všetkými desiatimi :) Na organizačnom stretnutí sme si dohodli detaily svadby, harmonogram a pod. a naše očakávania naplnil do bodky. Program, hudba a zábava bola výborná...hostia nám ešte o štvrtej ráno naplnili parket! Plným právom mu patrí prezývka APA, bol nám ako člen rodiny, ako priateľ, ktorého roky poznáme. Srdečne ďakujeme za všetko aj za darčeky (CD), pán Egry, aj vďaka Vám bol NÁŠ DEŇ 17.07.2015 výnimočný a bolo nám potešením s Vami spolupracovať. Naša svadba bola pre Vás 654. v poradí, želáme Vám, aby ste to dotiahli minimálne na 700. Aďka a Maťo :)
Aďka Hovanová{{_AND_}}Maťko - Obrázok č. 1
Aďka Hovanová{{_AND_}}Maťko - Obrázok č. 2
1
4
Aďka Hovanová{{_AND_}}Maťko - Obrázok č. 3
1
Aďka Hovanová{{_AND_}}Maťko - Obrázok č. 4
1
Aďka Hovanová{{_AND_}}Maťko - Obrázok č. 5
Aďka Hovanová{{_AND_}}Maťko - Obrázok č. 6
1
Aďka Hovanová{{_AND_}}Maťko - Obrázok č. 7
Aďka Hovanová{{_AND_}}Maťko - Obrázok č. 8
2
 • maryann8krásne šatky a blahoželám 😉
  • nev_adka
   AUTOR
   Ďakujem :-* šatky boli šité na mieru 🙂
   • maryann8@nev_adka  viem 🙂
    Členom od 12. aug 2014
    3
    profil používateľa