Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Miška a Ľubko   svadobný album

parvitas  •  19 fotiek  •  22. sep 2008, v Hronseku, okres Banská Bystrica

Aká bola svadba:

Aký bol náš svadobný deň? Vydarený a usmiaty! Môj drahý ten deň "S" okomentoval veľmi stručne. Vraj si to so mnou zopakuje kedykoľvek, kľudne aj nasledujúcu sobotu, len musíme zohnať sponzora... :)

Nielen svadba, večera, zábava a tanec, ale aj prípravy dopadli skvele. A v svadobný deň sa usmievali a bavili najmä hostia, všetci naši blízki i ďalekí, rodina, priatelia a známi. Oslava a všetko, čo s tým súviselo, dopadla na výbornú.
Obrad prebiehal v drevenom evanjelickom artikulárnom kostolíku v Hronsku. Pani farárka Anka Jakušová je nesmierne milé žieňa, prerozprávali sme s ňou celé hodiny!
Svadobný salón: Shalia Sposa (teraz už len Sposa) v Banskej Bystrici. Šatočky som mala vybrané už asi od decembra, ale tesne pred termínom som ich zmenila. Viem, mohla som byť elegantnejšia, ale... keď aspoň raz v živote som túžila po "princeznovských šatách"... Ďakujem, Heďka, za rady a priateľstvo a za splnenie snov...
Hostina a ostatné "mecheche" sa konali v penzióne a reštaurácii Boca (na Dolnej ul. v BB). Sme im zabrali vlastne skoro všetky izby :).
Máme na Bocu veľmi krásne spomienky, lebo práve tam ma Ľubko požiadal o ruku... Tam sme mali zásnubnú večeru, aj rodinné oslavy... A úprimne, veľmi ma potešilo, že sme tam mohli mať aj svadbu... Dostali sme všetko, na čo sme si spomenuli. Obrovská vďaka patrí pani majiteľke, ako aj pani prevádzkarke, kuchárom a slečnám servírkam, barmankám/barmanom (vlastne vďaka všetkým, ktorí tam pracujú...). Nádherne ozdobená sála, kvety, stoly, stoličky... Lupienky ruží rozsypané na schodoch. Romantika ako má byť... A to jedlo! Mmmm. Vynikajúce. Fakt rozprávkové. :)
Hudobníci pána Krnáčika, starejší Vlado Homola a senior zložka súboru Mostár spravili úžasnú atmosféru. Páčia sa nám temperamentné cigánske rytmy, takže husle, basa a cimbal boli správna voľba. Tuším sme ich mali rezervovaných pomaly rok dopredu. Starejší pripravil peknú a aj trochu dojímavú odobierku pred kostolíkom, a potom na hostine bavil nás i našich hostí. Program súboru bol úžasný - čepčenie, tanec a spev sa všetkým páčilo ! Obrovské ďakujem...
Fotil nás kamarát z fotoklubu Robo Štefanka, ktorý bol veľmi zlatý a bol s nami celý deň, takže mohol zdokumentovať líčenie, česanie, obliekanie, vlastne všetku predsvadobnú prípravu. Pri fotografovaní obradu, ako aj po ňom, nám veľmi pomohli manželia Klajbanovci.
Kytice (pre nevestu, svadobné mamy a 1. družičku a zároveň svedkyňu Evku) a pierka (pre ženícha, svadobných otcov, svedka), kvety do vlasov a na stoly pripravilo kvetinárstvo Kamélia. Presne vystihli farby a typ kvetov, ktoré mám rada... som im za to veľmi vďačná.
Účesy (nielen môj, ale aj maminkin a Evkin) vytvorila Ľudka Zelenáková zo salónu Agnes Budai. Pred svadou mi postupne pripravila farbu vlasov a vlastne stará sa o mňa tým najlepším spôsobom. Viem, že som pôvodne závoj neplánovala, ale poradila si s tým vynikajúco.
Líčenie a starostlivosť o pleť bolo v rukách láskavej a nežnej Moniky Teluchovej zo salónu Decléor. Je to úžasná kamarátka a skvelá kozmetička.
Bez nich všetkých by to nebolo ono... Ale asi najväčšiu pomoc a podporu plnú lásky sme dostali od našej rodiny. Im patrí veľké a úprimné "Ďakujeme!".