Exkluzívna limuzína Chrysler 300 StretchLimo NEW 2015

28. okt 2015

Spoločnosť RAI Internacional pripravila pre rok 2015 exkluzívnu NOVINKU – popri limuzínach HUMMER H2 StretchLimo sa naše portfólio rozšírilo a ako jediný v Európe Vám ponúkame exkluzívnu limuzínuChrysler 300 StretchLimo NEW 2015, ktorá poskytuje maximálny luxus a komfort. Zabezpečí aby ste si svoj výnimočný deň užili.


V rámci výbavy novinka Chrysler 300 StretchLimo ponúka čierny kožený interiér, 4 zónovú digitálnu klimatizáciu, turbo tepelné vykurovanie, digitálne ovládanúprepážku k šoférovi s LCD televízorom, interkomunikátor, tónované sklá     v celom vozidle.

V interiéri Vás určite poteší fibrová svetelná optika po celom vozidle, digitálne ovládané osvetlenie, LED osvetlenie, bodové osvetlenie, CD-DVD-MP3-AM/FM-TVplayer, vysokovýkonná repro sústava 1000W a dva LCD televízory.

Nová limuzína je ideálna tiež ako svadobný dar nakoľko je cenovo prístupnejšia ale stále naozaj exkluzívna. Prekvapte svojich blízkych darom, na ktorý nikdy nezabudnú .... Odporúčame pripraviť pre mladomanželov tematické DVD s ich fotografiami, ktoré si môžu počas jazdy užiť na monitore priamo zabudovanom v bare limuzíny.

V cenovej relácii sú zahrnuté služby profesionálneho šoféra (oblek samozrejmosťou), rozprestretie červeného koberca a jedna fľaša sektu. V rámci doplnkových služieb si môžete vybrať zo širokého spektra šampanského alebo Prosecca ako aj umiestniť na limuzínu Vaše mená alebo v prípade svadobného daru blahoželanie novomanželom.

http://www.raihummer.sk/sk/svadby_fotogaleria/fotogaleria2/svadba2_41