Svadobné dni a Beaute v Nitre

Dovoľujeme si Vás pozvať na 5. ročník výstavy SVADOBNÉ DNI & BEAUTÉ, ktorá sa uskutoční v dňoch 24.1. a 25.1.2014 na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Táto jedinečná výstava je určená všetkým, ktorí majú svoj podiel na príprave výnimočnej udalosti v živote človeka, akou je svadba a pomáha nastávajúcim párom pri realizácii ich spoločného kroku do života.

V tomto roku sme svadobnú výstavu už po druhýkrát obohatili o komoditu Beauté, v rámci ktorej sa odprezentujú renomovaní vizážisti, kaderníci a salóny krásy.

Ani počas tohto ročníka nebude chýbať bohatý sprievodný program, z ktorého môžu návštevníci čerpať množstvo inšpirácie. Máme pre Vás pripravené aj súťaže o atraktívne ceny, ako je požičovné svadobných šiat, svadobné doplnky a kozmetické balíčky. Buďte súčasťou úžasnej svadby.

Ponúkame Vám:

- Módna prehliadka Róberta Bartolena, predvádza Miss Slovensko 2011 Michaela Ňurciková

- Módne prehliadky svadobných salónov

- Naj RETRO nevesta 2014

- Súťaž renomovaných kaderníkov a vizážistov.

- Prehliadka svadobného oblečenia pre psíkov

- Ukážky svadobných tabúľ

- Krájanie svadobnej torty 

- Daniel Pastirčák: „Načo nám je svadba“

- Svadobný florista 2014

- Súťaž floristov: garant Róbert Bartolen, Ruža

- Floristické workshopy: Ing. Róbert Bartolen, Ing. Přemysl Hyttych

- Hudobný hosť: Mária Čírová

Organizátor výstavy Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra, š.p., spoluorganizátori LeRen – Renáta Lenčešová, Róbert Bartolen, Ruža a hlavní mediálni partneri týždenník Slovenka, mesačník Emma a rádio Europa2 Vás všetkých srdečne pozývajú na túto neopakovateľnú udalosť.

Tešíme sa na Vás.

www.agrokomplex.sk