________________________________________________________________________08.09.2008___________
O svadbe s mojím miláčikom sme od začiatku nášho vzťahu veľa nenahovorili... sem-tam sme možno čosi nadhodili :) ....aaaaale v posledných dňoch... resp. týždňoch sme túto tému otvárali čoraz viac...až sme sa nakoniec zhodli, že nabudúci rok by sme mohli pred oltár zavítať aj my :))) Zatiaľ predpokladaný dátum je na piateho septembra nabudúci rok... uvidíme, či sa to ešte zmení.

Sem na MSko som začala chodiť a pokukávať od začiatku leta a veeeeľmo sa mi tu páči, je tu neskutočné množstvo inšpirácii, z ktorých môžem čerpať, že by som sa najradšej vydávala čo najskôr, aby som si to všetko mohla začať zariaďovať aj hneď teraz :)))) juuuuuuj, tak teda aspoň zakladám tento albumík, v ktorom prezentujem moje inšpiratívne fotky, ktoré som našla hocikde tu na nete :)...
________________________________________________________________________01.10.2008___________
Včera sme sa zasnúbili, oficiálne zásnuby plánujeme na 26.10.2008, termín 05.09.2009 zostáva nezmenený, našli sme si pekné priestory v Dolnej Strede...juuuj, už sa teším :)
________________________________________________________________________13.10.2008___________
Pridávam zopár fotiek zo svadby mojej sestričky, bolo fajn, hehe :) my máme zajednaného fotografa, kameru, živú hudbu...už len DJ a máme na pár mesiacov kľud :)))
________________________________________________________________________10.02.2009___________
Zatiaľ bez zmeny, svadba sa nezrušila :))) DJ je tiež už zajednaný, trošku sa pracuje na výzdobe, keď je čas, šaty poskúšané, ale ešte žiadne vybrané...
________________________________________________________________________08.04.2009___________
Dnes sme boli na matrike spísať žiadosť o uzavretie manželstva, okrem toho šaty už sú zajednané, popolnočné visia v skrini, ženích už tiež má svoj oblek ...ale ešte toho kooopec chýba :)
________________________________________________________________________15.07.2009___________
Včera sme boli dohodnúť všetko podstatné aj menej podstatné do reštaurácie, aj výzdoba s pani dizajnérkou je už vydiskutovaná. Obrúčky by mali byť hotové začiatkom augusta, zajednaná je aj doprava, ubytovanie, kozmetička, kaderníčka, vínko, alko, zákusky, torta... oznamká hotové, už sme dokonca pár aj rozdali :))) čo ešte chýba? kvety, nejaký program vymyslieť a táááák, toho sa nájde stále veľa :)