Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Alexandra a Peter   svadobný album

saska73  •  29 fotiek  •  18. sep 2006, v Trnave, okres Trnava

Aká bola svadba:

Nádherný deň - ráno slnko a poobede nám pršalo šťastie. Celý deň bol presiaknutý nežnosťou a romantikou. Vážnosťou pri obrade a veselosťou na hostine. Všetko vyšlo, nič sa nepokazilo. Len prečo nemal ten deň aspoň 42 hodín ?

Fotografka: Mária Kyselicová - veľmi šikovná mladá žena. Profesionálna fotografka, ktorá nám vyčarila nádherné fotky, a to sme na fotenie meškali skoro hodinu.
Šaty: svadobný salón Nova Rosa, príjemné prostredie, ku každej neveste je pristupované skutočne so záujmom. Majiteľka mi vyšla maximálne v ústrety a ušili mi šaty presne podľa mojich predstáv.
Vlasy: p. Antónia Gembešová - povedala by som, že nie je kaderníčka ale účesová umelkyňa. Nemala som ani jednu skúšku účesu, priniesla som si vo svadobný deň obrázok, ona mi však vlasy učesala ešte krajšie.
Make-up: uvediem neskôr
Miesto obradu: kostol Sv. Mikuláša v Trnave
Miesto hostiny: kaštiel v Jaslovských Bohuniciach. Odporúčam pre malé svadby, max. do 50 ľudí. Personál na úrovni. S vedúcim p. Ponfim sa dá dohodnúť a svoje slovo vo všetkom vyplní.
Kameraman: Róbert Čirke, profesionál a zároveň môj spolužiak zo strednej školy
DJ: kamarát a kolega Ľubo Obal
Zákusky a slané pečivo: pani Strížová - vynikajúce zákusky, úplne čerstve, rozplývali sa na jazyku, slané pečivo sme preberali ešte teplé.
Kytica: (Názov zistím) Prvé kvetinárstvo od mestskej veže v Trnave. Kytica mala byť bledorúžová. Cena kytice 1700 Sk, neskôr nám 5000 Sk vrátili.

Ostatné neskôr

Toto je už amatérske foto.
Toto je už amatérske foto.