coverphoto
Neaktívny

shafston

Hana Kováčová
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 17. nov 2011
Info o svadbe
Svadba bola 28. 9. 2012
4221
dní po svadbe
Aktivita
2 príspevky vo fotoblogoch
2 príspevky vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +24
Svadobný album
Hana Kováčová a Rastislav Štvrtecký
28. 9. 2012 Bratislava | 28 fotiek
svadobná agentúra
Kasolina one&only
Veľmi im ďakujeme za ich neskutočne milý prístup, za ochotu pri našich vymýšlaniach a ich trpezlivosť s nami. Postarali sa nám o výzdobu obradu, hostiny, o kvetinové dekorácie, i o koordináciu svadby. Vďaka nim sa množstvo mojich a družičkovských povinností prenieslo na nich a nám ostalo množstvo času na vychutnávanie si nášho dňa :)
svadobné obrúčky
Miroslav Lorincz
Obrúčkam sme sa venovali veľmi dlho, pochodili sme množstvo výstav a snažili sme sa nájsť niečo, čo by nás spojilo a vystihovalo. Bohužiaľ moderná doba tlačí na čo najjednoduchšiu, najmenej nákladnu a čo najziskovejšiu výrobu. Medzi týmito obrúčkami sme sa nevedeli nájsť. Raz som našla kontakt na tohto mladého pána, stretli sme sa, dlho sme sa rozprávali, až z toho vzišiel návrh obrúčok pre nás. Mnoho ľudí v nich neuvidí nič špeciálne, ale to, ako nás dokázal tento človek vtesnať do tých dvoch malých prstienkov je neskutočné. Vystihujú nás v celej snašej podstate a hovoria presne o nás dvoch :))) Takže podarilo sa nám nájsť človeka, čo vyrába obrúčky srdiečkom a s citom :) Veľmi odporúčame
svadobné šaty
Svadobný salon Angels, Senec
Úžasný prístup - veľmi dlho som sa nevedela rozhodnúť pre "tie" pravé šaty, bola som asi na štyroch skúškach, až mi nakoniec padli do oka jedny šaty v katalógu. Objednali ich skrz mňa k sebe do salónu, neskutočne moc ma potešili, pretože presne tie boli "TIE" pravé :)
darčeky
viva4you
vyrábajú cukríky na želanie - je to veľmi milé a také osobné a mimochodom i veľmi chutné
víno
Modra - Dudo
Má jednu nevýhodu, je také lahodné a chutné, že sa ho dá vypiť veľmi veľké množstvo :)
torta
Cukráreň Arriba
Torta bola prekrásna a chutná zároveň. Úžasné na nej bolo to, že i cez to, že bola sladučká, tak nebola vôbec ťažká pre žalúdok. To isté platí i pre zákusky, ktoré sa stratili veľmi rýchlo. Úžasný prístup zo strany Arriby, ochota a snaha posunúť bežné zákusky do iných, krajších a chutnejších rozmerov.
hostina
Art Hotel Kaštieľ Tomášov
Jedlo bolo úžasným zážitkom ako pre chuťové poháriky, tak i pre oči. Úžasne servírovanie, neskutočne milí čašníci, naozaj to bolo všetko dokonalé :DDD
civilný obrad
Art Hotel Kaštieľ Tomášov
v altánku, vonku, pod brezami, veľa slniečka, k tomu harfa, jednoducho dokonalé :)
Žiadne príspevky.