coverphoto
Neaktívny

slecnabe

B
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 21. mar 2016
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 21. 9. 2019
321
dní po svadbe
Aktivita
15 príspevkov vo fotoblogoch
104 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +38
Svadobný album
B a Ľ
21. 9. 2019 Pezinok | 42 fotiek
kvety
Kvetinárstvo Queen1 - Najmilšia pani kvetinárka. Poslala som jej niekoľko obrázkov pre inšpiráciu, opísala moju predstavu a ona to dala celé dokopy. Niekoľkokrát mi volala aby sme doladili detaily a kytica bola naozaj nádherná.
svadobné obrúčky
Sylvia Gutierez - Navrhla nám obrúčky s ľudovým vzorom presne na mieru. Ja som jej poslala niekoľko obľúbených motívov a ona to dala dokopy. Komunikácia bola veľmi milá a dodanie podľa dohody. Obrúčky sú nádherné.
účes
Veronika Kučerová - Makeup artist
make-up
Veronika Kučerová - Makeup artist - S Veronikou som bola veľmi spokojná, nalíčila aj učesala ma krásne. Na skúške sme doladili všetky moje pripomienky v svadobný deň to už bolo tip top. Navyše sa s ňou príjemne dalo porozprávať a vďaka tomu som v deň svadby nemala vôbec žiaden stres.
ženíchove doplnky
Dekoart zo Sashe - Pierko doladené k môjmu venčeku. Spokojnosť.
ženíchove doplnky
Motýlik, Folková sashe.sk - Krásny ♥
ženíchov oblek
Peek & Cloppenburg
doplnky nevesty
EvaFleur - Mala som od nej krásny venček do vlasov. Veľmi pekne spracovaný, komunikácia aj dodanie bez problémov.
svadobné šaty
Môj Anjelik - Lenka Paulik mi ušila najkrajšie a najpraktickejšie šaty na svete. Komunikácia a stretnutia s ňou boli od začiatku viac než len príjemné. Lenka ku každej zákazníčke pristupuje profesionálne, vidno, že práca ju baví a že všetko čo robí, robí srdcom. Mala som u nej asi tri skúšky, na každej si ma znova premerala a šaty mi prispôsobila podľa toho ako som chudla. Posledné veci prešívala ešte pri odovzdaní, keďže som ešte trochu schudla. Ušila mi vlastne krátke šaty po kolená a k tomu dlhú tylovú sukňu, ktorú som si po polnoci dala dole a krátke šaty mi ostali ako popolnočné. Navyše ich môžem teraz využiť aj na iné príležitosti. Lenku vrelo odporúčam ♥
výslužka
SOŠ Farského
darčeky
GRAVIT - Mali sme od nich drevené gravírované magnetky. Dodanie rýchle, prevedenie kvalitné, bezproblémová komunikácia.
víno
Víno Jano - Limbach - Mali sme od nich ružové víno, ktoré bolo super. Hostia si ho chválili. Dalo sa s nimi dohodnúť na všetkom, farba aj typ fľaše, farba korunky a aj na nalepení vlastných etikiet (my sme žiadne nemali, ale bola aj taká možnosť)
koláče
Cukrárenská výroba Floril - Zákusky presne podľa mojich predstáv. Pekné a veľmi chutné. Komunikácia bezproblémová a ceny veľmi prijateľné.
doprava,
Limoss - Všetko bez problémov, autobus prišiel včas, šofér bol milý.
ubytovanie
Hotel Vinársky dom *** - Ani s ubytovaním nebol žiaden problém. Izby boli čisté a raňajky chutné.
hostina
Hotel Vinársky dom *** - Najlepšia voľba akú sme len mohli urobiť. Pôvodne som chcela mať svadbu v Bratislave, keďže sme obaja odtiaľto a nechcelo sa mi riešiť presuny, ale vzhľadom na náš obmedzený rozpočet som nebola schopná nájsť dostupný ale zároveň pekný priestor. Nakoniec sme sa teda išli pozrieť aj do Vinárskeho domu a hneď po prvom stretnutí sme boli presvedčení, že toto je presne to, čo hľadáme. Priestor bol krásny, jedlo bolo VÝBORNÉ (seriózne som celú svadbu a ešte niekoľko dní po nej počúvala chvály najmä na jedlo) a obsluha prvotriedna. Pani manažérka bola milá, vo všetkom nám vyšli v ústrety a ja môžem tento hotel len odporúčať. Dlhší príspevok nájdete v diskusiách, nájdete tam odo mňa naozaj dlhú a detailnú recenziu.
kostol
Kostol Blumentál - Tu ani nebola iná voľba. V tejto farnosti sme sa pred vyše 10 rokmi spoznali.
dj
dj eLLy d a Sunrise nasvietenie - Z voľby dja som mala trochu obavy. Je niekoľko žánrov, ktoré sa na svadbách často hrávajú a nám sa vyslovene nepáčia. Báli sme sa, či nájdeme niekoho, kto odhadne náš vkus, dostatočne zabaví hostí a zároveň sa nám zmestí do rozpočtu. Hneď na začiatku hľadania sa mi ale ozvala dj eLLy d a v tejto úžasnej žene som našla všetko to, čo sme hľadali. Jej prístup bol nadmieru profesionálny, vopred sa o všetkom informovala, dala nám vyplniť dotazník, aby nás čo najviac ,, spoznala" a musím povedať, že sa jej to podarilo. Hosťom sa výber hudby veľmi páčil, nám tiež. Navyše nám bola celý večer s úsmevom k dispozícii a pohotovo zareagovala na všetko, o čo sme ju poprosili. Dokonca pomohla muzikantom ľudovej hudby nazvučiť ich nástroje.
hudobná skupina
ĽH Technik - Inak sa ani nedalo, keďže manžel je bývalý tanečník Techniku. Muzikantov pozná roky a bola to jednoznačná voľba.
Žiadne príspevky.