Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Sonka a Miško   svadobný album

sonka_sterbova  •  5 fotiek  •  28. júl 2018, Plavecký Štvrtok, Slovensko

Aká bola svadba:

Naša svadba bola proste perfektná! Nič by som nemenila, všetko bolo skvelé, z tej eufórie som žila ešte dobré dva týždne, možno aj dlhšie... :)

Odporúčam dodávateľov:

Dj DJ Gusto-Discoshow - Toto je bezkonkurenčný DJ! Výborne hral, moderoval, zabával.. Vedel vystihnúť náladu, udržať hostí na parkete - tancovali sme stále, všetky vekové kategórie a do rána! Okrem toho je naozaj milý, ochotný a aj vtipný. Na čom sme sa dohodli, to dodržal a zvyšok sme nechali v jeho réžii, lepšie sme urobiť nemohli :) ... Veľa hostí si pýtalo kontakt, aby ho odporučili iným na svadbu. Vďaka nemu sme tú našu mali naozaj perfektnú. Milé budúce nevestičky, ak sa chcete na vlastnej svadbe uvoľniť a zabávať, lepšie si nemôžete vybrať...Dajte na recenzie, nie je ich málo :)
Fotograf Katarína Pavlíčková - Skvelá fotografka, žiadne umelé pózovanie, ale prirodzené a krásne upravené fotky. AJ detaily ako obrúčky, topánky, výzdoba, všetko je krásne zachytené. Je ochotná a hlavne sa vyzná v tom čo robí...Vybrali sme si správne, máme pekné spomienky na svadbu :)
Make-up VANDA PIGMENTS - Veľmi zlatá a ochotná, krásne ma namaľovala a aj účes mi urobila podľa predstáv. Make-up aj vlasy vydržali do rána, určite odporúčam! :)
None
None
None
None
None