coverphoto
Neaktívny

tanicka28

Tánička  /  27 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 6. feb 2018
býva v meste Nitra
Info o svadbe
Svadba bola 5. 10. 2019
305
dní po svadbe
Aktivita
6 príspevkov vo fotoblogoch
10 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +69
Svadobný album
Tánička a Dávid
5. 10. 2019 Nitra | 73 fotiek
výzdoba
Výzdoba Júlia - Naša Julka, nám veľmi pomáhala už počas príprav, výzoba bola úžasná :) za čo jej zo srdca ďakujeme <3
účes
Ján Šabík - Janko je jednička. Česal nie len mňa ale i svadobných hostí :)
make-up
Lenka Vargová - Kto iný ako Lenka. :) Lenka je pre mňa naj žieňa v tejto oblasti. Spraví so mňa vždy človeka :*
výslužka
Domcine zákusky - Výslužky? :D To som dostávala telefonáty typu? Táňa odkiaľ máte zákusky? Sú užasné my sme ich doslova zožrali :) Veľmi som sa tešila, že takto chutili....Boli od Domčiné zákusky :) ;)
svadobné auto
Jozef Michalák - Naše svadobné auto úžasne :) :D Veľmi sme sa z neho tešili :) A Jožko? ten bol skvelý, požičal nám ho aj na svadobné fotenie, ktoré sme mali až v stredu.
catering
Gastro ABM - Jeden z tých dodavateľov, ktorý prekvapil nad očakávania. :) Prístup skvelý, jedlo famózne...niet čo dodať :)
hostina
Kultúrny dom Nová Ves nad Žitavou - Inú možnosť sme nemali :D S naším počtom svadobčanov. Ale sme veľmi spokojní s výberom ;) Kulturák je krásny, veľký...
kostol
Nová Ves nad Žitavou - Kostol? Bol to pre mňa silný zážitok, 4ja kňazi, malý kostolík, veľa ľudí, vonku lejak....ale v mojom vnútri veľká radosť a láska, užili sme si tú omšu naplno.
starejší
Peter Mladý - Náš kamoš Peťo. Čo dodať...bez neho by to tiež nemalo taký šmrnc, mal to celé pod palcom. Starejší, ktorý dal do toho všetko, a hlavne to robil s láskou :)
dj
DJ Patrick, DJ Juriss - Ako by to bolo keby títo naši dvaja neboli na svadbe :D Aj vďaka nim posledný hostia odchádzali o 7 ráno ;)
hudobná skupina
Ľudová skupina Rasťa Petreje - Cimbal, basa, husle a hramonika oživila naši svadbu počas počas hudobnej skupiny Duo Rytmix
hudobná skupina
Duo Rytmix - Ivanka a Vladko - K Ivke a Vladkovi sa nedá povedať nič zlé. Je to najlepšia možná voľba, čo sa týka hudobnej zložky. Sú to skvelí ľudia, ktorí spravia zábavu až do skorého rána.
kameraman
Heliosmedia - Popravde sme video nechceli :D Ale všetci nás presviedčali o tom, že súčasťou svadby má byť aj kameraman...Spravili nám krásny klip...veď posúďte sami...je na mojej nástenke :)
fotograf
Michaela Striešková - Miška bola najlepšou voľbou, akú sme si mohli zvoliť. Už predsvadobné fotenie dopadlo nad očakávania a svadobné taktiež. Netrápila nás "umelými" pózami, vybrala krásne miesta a tým nám vytvorila fotky typické pre nás. Prirodzené, jednoduché, ktoré vystihujú nás oboch a pravdaže aj jej skvelú prácu, ktorú robím srdcom. Určite ju odporúčam všetkými desiatimi :)
tanicka28 pridala 6 nových fotiek
17. dec 2019

Tánička a Dávid

(73 fotiek)
Svadobný album
VYBRALI SME