coverphoto
profesionál

Tatar Kriszta Makeup

Make-up a účes
Košice
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Líčenie je môj koníček, ale nielen to. Je to moja veľká láska! Ako vizážistka pôsobím 7 rokov. Počas tohto obdobia som získala rôzne skúsenosti na rozličných foteniach, či módnych prehliadkach. Ale najradšej líčim nevesty. Pre mňa je to niečo mimoriadne, ten pocit že som aspoň trochu súčasťou tohto krásneho dňa. Prosím Vás ak máte záujem o líčenie, kontaktujte ma mailom na tatar.kriszta@yahoo.com, alebo na facebookovej stranke Tatar Kriszta Makeup. Dakujem pekne :)
Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
0918-142-729
Zvonárska 15
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Pleť ako z porcelánu? Nekonečné riasy? Dramatický pohľad ako z predvádzacích mól?

Každá nevesta chce byť krásna. A podoby krásy sú nekonečné. Dokonalý make-up dokáže vynikajúco podtrhnúť prirodzenú krásu, alebo extravagantný make-up, ktorý Vám prepožičia prenikavý pohľad. Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň a ktoré znesie tisíce bozkov a objatí, i slzy šťastia. Vo veľký deň Vás rada nalíčim...

Ukážky našej práce
  • +187

Casopis Nevesta :)

(1 fotka)

Simonka ❤️ Photo: UP Studio

(3 fotky)
Tatar Kriszta MakeupPRO pridala novú fotku
3. jún 2016

Before/After

(83 fotiek)
Tatar Kriszta MakeupPRO pridala novú fotku
26. apr 2016

Casopis Nevesta zimny editorial 2015 :)

(2 fotky)

Barborka a Michal :)

(4 fotky)