Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Tinka a Boris   svadobný album

tinadeville  •  100 fotiek  •  10. okt 2015, Košice, okres Košice

Aká bola svadba:

Naša svadba bola naša všetkým, čo sa zorganizovalo, podarilo aj nepodarilo :)
V prvom rade sa musím zdôveriť, že sa mi splnil sen, a to zdravotne byť v pohode na vlastnej svadbe. Vyzeralo to posledný rok so mnou všelijako a často som mala chuť svadbu odvolať, odložiť...a som neskutočne rada, že som nestratila nádej, že som verila, že budem ok a bola som. Ďakujem, svôjmu telu, že mi to umožnilo :)
Viete, ja som si zobrala muža, ktorý ma nevidel len krásnu, upravenú, ale aj na pokraji síl, či už psychických alebo fyzických. Videl ma klesnúť na dno a pomohol mi sa z neho pomaličky vyštverať. Preto som si úplne istá, že ma nikdy, nikdy nesklame a vždy sa o mňa postará. Veľmi ho milujem.

Najväčším zádrhelom našej svadby bola doobradná časová tieseň, kedže sme svadbu mali už o 14.30. Od stresu sme nevedeli čí sme, meškalo sa, klasika. Portrétové fotenie sa preto veľmi skrátilo, čo ma doteraz mrzí a rozmýšľam o kompenzácii v iný deň, kedže svadobné šaty mi tu stále visia :) Uvidíme...
Od odobierky bolo však všetko úžasné a prekvapivo dojemné. Veľa krát som mala na krajíčku, keď plakala moja mama, moja sestra, otec, no najmä moja milovaná babička, ktorá ma tak veľmi "nechcela dať". Ešte ďalší deň po svadbe mi stískala ruku a plakala, plakala aj cestou domou a plače keď každému kto príde, opisuje našu svadbu. Spolu s dedkom pre mňa veľa znamenajú...na odobierke sme obaja, ja i manžel hovorili svojimi vlastnými slovami ďakovania a ospravedlnenia svojim rodičom a starým rodičom. Chceli sme aby celá svadba bola čo najosobnejšia, nechceli sme žiadne predpripravené či z internetu stiahnuté texty.
V rovnakom duchu sa niesol obrad, počas ktorého mi najskôr Borisko prečítal báseň, ktorú by mohol rovno z fleku vydať, taká bola úžasná, celá o nás, o mne...a následne som prečítala ja svoju báseň jemu a obaja sme mali veľmi, veľmi lesklé oči. Zvyšných ľudí v sále som nevidela, ale ževraj bulil skoro každý :D Pri obrúčkach nám hrala moja milovaná Heaven's not enough....
Oslava a hostina až na pár chýb a zabudnutí (konfety využijeme ešte pri ďalšom fotení, že :D) vyšla výborne. Všetci sa bavili, tancovali, pili a jedli. Pezinčania podľa mňa určite spoznali, čo to je východňárska svadba, i keď redový ich celkom zaskočil (v PK taká tradícia nie je). Za odčepčenie ďakujem drahej rodine z manželovej strany a tiež naším skvelým starejším-mladejším :D Tí boli celkovo výborní a svadbu všelijak obvzláštnili. Šak, bojovku nemá na svadbe každý...

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Zuzana Alkas - Dáme fotku - Zuzka je šikovná baba, zvládla našu svadbu s prehľadom a fotky ktoré urobila splnili naše očakávania. Ak hľadáte flexibilnú a spolahlivú fotografku, určite Zuzku odporúčame :)
Kameraman Dominik Jursa - Domino je náš kamarát, s ktorým môj drahý čo to odtočil a odrežíroval. Kedže je dokumentárny režisér, verím, že zachytil všetko podstatné a budeme mať peknú pamiatku.
Starejší EH Games - Erken & Havel - Borisovi kamaráti Erken a Havel boli neskutoční. Hoc dosiaľ nikdy nerobili svadbu, zhostili sa úlohy "starejšieho a mľadejšieho" odvážne a originálne. Čo chýbalo organizačným veciam dotiahli charizmou a ostrovtipom. A Havel, šikovný hudobník nám potom skvele zahral a zaspieval, všetci sme z toho boli unesení :)
Civilný obrad Matrika Košice - Západ - Obrad nám pekne vyšiel aj vďaka ústretovosti ľudí z tejto matriky, ktorí nám umožnili prispôsobiť si ho podľa našich predstáv :)
Svadobné auto Peťo Antal - Peťo pre nás prišiel v námornickej čiapke s autom tak vyzdobeným, že som to ešte nevidela :D Polka stresu zo mňa po tom pohľade opadla...
Torta Babka G - Borisova babka je stelesnením toho, čomu sa hovorí "Tá má ruky zo zlata." Spravila nám nielen dve hlavné torty, ale aj torty do výslužiek. A hlavná torta bola podľa mojich predstáv, žiadny marcipán ale veľa veľa ovocia :) mňam
Víno Farebné vinárstvo Pezinok - Vínko sme mali od mladého šikovného vinára Mateja z Pezinka a podľa ohlasov nielen chutilo, ale aj riadne rezalo :)
Hudobná skupina New Barbados - Ďakujeme Peťovi, Jozífkovi a Ivetke za hudobný program na našej svadbe, naozaj si to odmakali :)
Svadobné šaty Emin Svet, Poštová 1, Košice - Šaty španielskej značky White one som kúpila v tomto salóne, ktorému naozaj nemám čo vytknúť :) Ústretová,príjemna majiteľka, bezproblémové, bezstresové skúšanie a jednanie. Šaty mi upravili podľa mojich predstáv a zabezpečili v svadobný deň náhradný kruh, keď ten pôvodný praskol.
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Lady V London
Doplnky nevesty Magaela - Venček od tejto šikovnej žienky, resp šikovnej dielničky som si nemolhla odpusiť. Vyzeral (a vyzerá) nádherne a otázky, či je živý som ani nepočítala :)
Ženíchov oblek Adam Košice
Make-up Bio Štúdio Shine - Najviac som sa bála a najlepšie to dopadlo! Veroniku, úžasnú osôbku môžem len odporúčať všetkými 40timi (držím aj manželove končatiny). S mojou komplikovanou pokožkou sa popasovala tak, že makeup vydržal celý deň a ľudia ma nespoznávali :) ďakujem.
Účes Kaderníctvo Moni v Košiciach - Vlasy a la víla, všetko splnené :)
Bižutéria Od mojej sestričky :) - Krásne soutache náušničky :)
Svadobné obrúčky KLIMI - Ďalšie rozhodnutie, ktoré považujeme za najlepšie čo sme mohli spraviť. Už od začiatku sme vedeli, že pásovo robené obrúčky z veľkých internetových zlatníctiev nie su nič pre nás. Pri hľadaní originálneho remeselníka som narazila na košickú dieľnu KLIMI, ktorá splnila naše želanie, prišla s originálnym riešením a dizajnom a vždy odpovedali po pár minutach, čo som im napísala otázku :) Obrúčky hovoria samé za seba a ja k tomu len dodávam, že na ľuďoch je vždy vidieť, či ich ich práca napĺňa a baví, Michal, si skvelým príkladom :)
Výzdoba Ja a rodina - Čo dom, sklad dekorácii a bazár ms dal :) vlastná výzdoba sa dá urobiť aj lacno a krásne :)
Kvety Mishelkat - Vsetci verili, že bola živá :) krásna, roztopašná, strapatá
Etikety na fľaše Capex a Peťo - Za krásne darčeky po redovom ďakujeme znovu nášmu Peťovi a jeho firme ;)
Darčeky Laco Mláka - Košice - Ďakujeme za krásne magnetky :)
Oznámenia UNIQUE INVITATIONS - Oznám to originálne! - Svadobné oznámenia som vyhrala v internetovej súťaži...boli krásne, v mojich farbách a úplne všetky sa rozdali :)
Svadobná cesta Thajsko! - Čo viac dodať :)
None
None
None
1
fotili sme sa v Košickom Koloseu...
Fotili sme sa v Košickom Koloseu...
None
None
2
moje saticky
4Moje saticky
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Babka G od začiatku vravela, že bude robiť plačku na odobierke ;)
Babka G od začiatku vravela, že bude robiť plačku na odobierke ;)
Mamička
Mamička
A moja zlatá babička :)
A moja zlatá babička :)
Naše originálne balónové auto :D
Naše originálne balónové auto :D
None
None
None
Pre mňa najkrajšia chvíľa...
Pre mňa najkrajšia chvíľa...
None
None
None
None
None
Samozrejme sme si pomýlili obrúčky :D
Samozrejme sme si pomýlili obrúčky :D
None
Dedko milovaný
Dedko milovaný
None
None
None
pripíjali sme si so smoothie :)
Pripíjali sme si so smoothie :)
None
None
None
None
None
None
naše :)
Naše :)
None
None
None
None
None
None
None
None
babicky najlepsie na svete
Babicky najlepsie na svete
surodenci
Surodenci
Lenka & Juraj
Lenka & Juraj
maminka :)
Maminka :)
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
7
None
1
darček od sestričky :)
Darček od sestričky :)
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
prvé videnie nevesty :)
1Prvé videnie nevesty :)
None
None
None
None
None
None
Táto fotka PRESNE vystihuje časovú tieseň, ktorú sme zažívali :D
Táto fotka PRESNE vystihuje časovú tieseň, ktorú sme zažívali :D
None
None
None
None
None