Schudni a spevni telo pred svadbou

Profilova fotka
Ahojte nevesticky :) Ako kazda spravna zienka sa chce pacit svojmu muzovi - buducemu :) Ale nie len preto ale ak kvoli dobremu pocitu voci sebe samej - velmi dobre to poznam. Ak by niektora z vas potrebovala rady resp. pomoc pri chudnuti kludne napiste :) BA a okolie kludne mozeme vybehnut do posilky alebo do prirody cvicit behat alebo cokolvek :) Mam dlhorocne skusenosti - kamoske som pomohla s chudnut z 103kg na 62 kg - verte nie je to ziadna genetika ani jadrova fyzika :)
Odpovedať
@nikolabr http://www.mojasvadba.sk/group/6308/ pridaj sa k nám :-)
Odpovedať
@nikolabr Ahoj, chcela by som poprosiť nejaké rady ako schudnúť zo stehien :-| :-|
Odpovedať
@deli06 telo chudne celoplosne, je geneticky dane odkial clovek zacina chudnut, cviky na nohy ti nezarucia, ze schudnes najprv z noh....
Odpovedať
@saintovci potom zostava už len liposukcia ;-)
Odpovedať
@deli06 začni behať :-) tuky nespáliš pár jednoduchými cvikmi, treba rozhýbať metabolizmus. Neide o váhu, ale o cm a tie idú dole pohybom. Ak nebeháš, začni intervalmi - napr. http://www.c25k.com/c25k_slovak.html. Ja som ináč chudá, ale na stehnách sa mi tuk rád ukladá, tiež by som rada obliekla užšie nohavice :-D ale liposukcia niee... nebuďme pohodlní a niečo pre seba robme
Odpovedať
@pokinka deli06 ....presne...cvicenie a zdrava strava.....aj liposukcia ti odstrani tuk, ale nespevni ta a nohy potom yvzeraju tak ci tak blbo....makat makat makat :)
Odpovedať
Profilova fotka
a co nejake tabletky, alebo caje ? poprosim tvoje stanovisko co si o tom myslis/myslite? :) ktora take nieco vyskusala a pomohlo?
Odpovedať
@paaaapi kravina ako mraky, ja som skusila pu erh caj, ale tak ako ma zapieklo nezapecie ani ked budes jest horku 80% cokoladu a zapijat silnym ciernym cajom.....ine som neskusla, keby nejake tablety zaberali nebehalo by tolko obeznych ludi po svete....
Odpovedať
@paaaapi Tabletky? Čaje? :-D No veď vravím, že pohodlnosť. A čo chceš okrem toho robiť? Žiť ako doteraz, maximálne párkrát do týždňa urobíť pár cvikov a čakať zázrak a telo ako z časopisu alebo https://www.youtube.com/watch?v=nhRzk... Na to treba dvihnúť riť a začať niečo robiť. Na svete je len málo ľudí, ktorí majú to šťastie, že majú dobrú postavu bez minimálnej námahy. Tí ostatní pre ňu musia niečo urobiť. A nie je to len o postave - cvičením sa vyventiluješ, urobíš niečo dobré pre seba, veď nie nadarmo sa hovorí, že v zdravom tele zdravý duch. Koľkokrát ma snúbenec dokopal k extra metrom navyše pri behu, ťahal ma, keď som nevládala, ale nedovolil mi prestať. A na konci vieš čo? Bola som hrdá na seba, že som to zvládala a cítila som sa skvele. Ale ten pocit sa dá zažiť len po kvalitnom tréningu, nie po tabletke zapitej čajíkom na spaľovanie tukov. (ak to vyznieva útočne, tak to tak nie je, ja len motivujem) :-D
Odpovedať
Len behanie nie! nemam na to kondicku a po 200metroch umieram :-D radsej bicykel ;-) inak chodim 2x do tyzdna cvicit(viem ze je to malo), mam doma orbitrek tak musim zacat makat..ale sa mi zda ze som zas nieco pribrala citim to na rifliach a snazim sa obmedzit cukor...asi mi pomoze uz len "cica nežer" :-D
Odpovedať
@paaaapi tabletky som neskusala,raz som pila kavu z yves rocher ze na chudnutie,blbost..ked som bola mladsia som pila caj z herbalife,ktory spaluje podkozny tuk a vtedy sa mi zdalo ze to zabera,,citila som to na obleceni,ale je drahy ten caj a ani uz nemam kontakt na tu pani ktora s tym robila, ale zas extra velke ucinky to nema,tak mozno centimeter :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ojojoj :) kondicku si treba vytovrit nic nie je len tak. zo zaciatku musis uplne pomalicky jemny klus alebo aspon rychla chodza. Moja kamaratka pred rokom nevedela ani pomalym klusom prebehnut 300m teraz zabehne somnou aj 16 km :) zatial jej rekord. Su aj napr. rozne cviky na stehna a zadok, staci ti kazdy den doma na podlozke 20 min :) a caje a tabletky?? ani ziadne pasi ci tie teple nohavice co su v teleshopingu :D vsetko si treba pekne odmakat a ten pocit po cviceni? dievcata snad neni nic lepsie ako ten pocit :) a ked sa clovek kazdy den prekona uz ci uz v lepsom case alebo vo vacsich objemoch :) vzdy ti sebavedomie stupne :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nikolabr ahoj aj ja by som moc chcela radu ale asi skôr niečo ohľadom stravy.. Mam brucho a váha mi kolíše ako chce... Jeden deň mám 67 na druhý deň Ráno mam 69,7.. Co mam robiť aby mi tak ta váha nekolisala? Mam boky a brucho co by som mohla cvičiť ale doma pri najhoršom vonku :) Dakujem:))
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?