Ako pripraviť civilný obrad vo vlastnej réžii?

Budeme mať civilný sobáš a pani matrikárka nám oznámila, že celý program si máme vyskladať sami, že oni musia len predstaviť snúbencov a vyhlásiť nás za manželov. Takže my si zabezpečujeme hudbu, básničky, sľuby, príhovory a pod. Viete mi napísať ako by to mohlo vyzerať - harmonogram obradu :D Prípadne ak ste to tiež režírovali svoj obrad a máte k tomu podklady - básne, sľuby, príhovory, tak budem rada ak mi ich pošlete pre inšpiráciu.
Odpovedať
co? to kde sa budete brat? co som doteraz bola na obradoch tak ano mali volnost v tom, ze si mohli vybrat napriklad pesnicky ake chceli alebo z basniciek nejakych viacerych ale ze by si to mali cele skladat smi to som este nepocula. vacsinou to byva tak, ze pustia hudba, ide zenich, nevesta, dohra pesnicka, predstavia sa snubenci, nejake tie zakladne veci, potom ide nejaka basnicka, potom zase pesnicka a potom sa uz ide na vec. ale mozete si to dat, ze si tam miesto basnicky poviete napriklad vlastne sluby, ze ten cas vyplnite tym :)
Odpovedať
@noravana Budeme v Budmericiach. Tiež som bola prekvapená, lebo tam sa koná veľa svadieb v kaštieli, tak som čakala, že to budú mať vymakané :D
Odpovedať
@oveska1 aha, zaujimave tam by som tiez cakala, ze to budu mat zmaknute, ved tam normalne robievaju svadby co som pocula/citala. tak drzim palce nech to volako teda vyskladate, popripade sa ich spytajte, ze ako to maju vo zvyku z tych predchadzujich svadieb, ze ake dlhe to mavaju a tak
Odpovedať
My tiež uvažujeme o civilnom sobáši
Odpovedať
@oveska1 Aj my budeme v Budmericiach, to vazne vam tak povedali? Fuha, tak asi aj my sa na to musime pripravit :-) Kedy mate svadbu?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?