Chceme sobáš v pondelok. Kde v Bratislave nás zosobášia?

Ahojte, chceme sobas v pondelok v auguste (v den narodenin nasho syna). Na matrike nasho trvalho bydliska nam tuto moznost zamietli, poradite nam kde v BA nas zosobasia? jasne ze za poplatok... dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetko je to len o ochote konkretneho cloveka, takze ja odporucam ist osobne na vsetky zvysne 4 matriky a skusit ich ukecat :-)
Odpovedať
Za tržnicou je sobášna sieň,v bratislave mestská časť nové mesto, tam ta za poplatok tuším pítajú 30 eur . Sestra sa tam minulý týžeň vydávala opítam sa jej na presný názov.
Odpovedať
@syl80 treba sa informovat na ktoromkolvek inom urade v BA - je ich az az ;-) ;-) ;-) ;-) v petrzalke sobasili aj v ine dni, skus sa spytat.
Odpovedať
@lienka.7 @beatrixlenicka @alexandra dakujem kocky, idem ukecat este raz tu co nas odmietla... odpisala mi zamietnutie mailom, tak mozno osobne mi to vijde. ak nie, tak skusim to na Junackej pripadne inde blizko nas... dakujem pekne...
Odpovedať
@syl80 najdi si na stranke kontakt na hovorcu/hovorkynu a jemu/jej avizuj otazku, resp. prosbu ci sobasia aj v pondelok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Velmi zlati su aj na Trojicnom namesti, pre lepsi efekt odporucam zobrat potomstvo so sebou a vysvetlit preco prave ten pondelok ;-) @syl80
Odpovedať
podľa v BA na ktorejkoľvek matrike, u nás v Čadci to bolo tak, že soboty a štvrtky sobášia bezplatne a v iné dni za poplatok, tak neviem prečo u vás v tom vidia problém ;-) to je tá samospráva, keď môžu miestni poslanci rozhodovať o takýchto veciach, akože pre ľudí .....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?