Dáva sa niečo matrikárke?

Profilova fotka
Budeme mat obrad na urade a kedze je to v mieste bydliska neplatime ziaden poplatok. Dava sa nieco oddavajucej a matrikarke? Nejaka vysluzka, alebo daco ine? Diki moc za rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aminartg osobnu skusenost nemam, ale malu vysluzku by som jej asi dala. tak ako sa dava fararovi :)
Odpovedať
@aminartg ja budem tiez takto mat ako ty. Mamina mi povedala, ze sa dava aj matrikárke vysluzka.. koláciky alebo vinko..
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali na Radnici v BB a tam sa plati maly poplatok za tu sobasnu sien (ale okrem personalu a miestnosti, ktory je v tom zahrnuty, sme dostali aj vkusny svadobny album... takze nadmieru som bola spokojna) a.. my sme tiez davali vysluzku (iba kolace), urcite nie alkohol... to by som nedala, nezdalo by sa mi to asi vhodne.... ale vsetkym spolu jednu vysluzku (aj matrikarke, aj poslankyni, aj spevacke a recitatorke v jednej krabicke).. a tiez ma na to upozornila mamina, ze sa to dava... a podla mna je to naozaj drobna pozornost...
Odpovedať
Profilova fotka
@delphinka @zuzulka14 @mollyf Dakujem pomohlo :-)
Odpovedať
My sme mali na matrike v Bratislave, všetkým spolu (poslanec, recitátorka, matrikárka) sme dali v jednu krabičku so zákuskami a fľašu vína. Keď sme nakukli do zadnej miestnosti na matrike, mali stôl plný krabíc so zákuskami a alkoholom. Tiež sme nevedeli, či im výslužku máme dať alebo nie, nakoniec dobre že sme doniesli, lebo to je asi obvyklé :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?