Kedy ste začali vybavovať civilný obrad?

Ahojte, mile nevesticky, chcem sa vas spytat, aky dlhy cas ste pred svadbou na matrike zacali vybavovat vsetky rezervacie? Pytam sa, lebo chceme svadbu v r. 2015 a pozerala som, ze terminy na rok 2014 boli vypisane na az na konci oktobra..a kedze chceme svadbu na jar, neviem, ci stihneme vsetko zosuladit.. taktiez som bola prekvapena, ze sa oddava len 2 soboty za mesiac.. my uz mame termin vybraty, len neviem, ci sa da na matrike vybavit svadba v ten den ,ked my chceme, aj ked oni tu sobotu nebudu mat planovanu ako oddavaci den.. mate s tym skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no na urade by bolo dobre rezervovat den co najskor. Ak v tu sobotu, ktoru chcete neoddavaju, tak tam budu nejake poplatky za obrad mimo hodin. V kazdom pripade si tam zajdi, alebo im napis email, oni ti uz poradia co presne a kedy urobit. ;)
Odpovedať
@silvi3 dakujem...tajne som dufala, ze to bude nejako takto fungovat, ze sa to bude dat aspon za poplatok vyriesit...pojdem sa tam v tyzdni popytat
Odpovedať
my sa ideme brat v aprili 2014 a boli sme vybavovat minuly tyzden a uplne v pohode.Tiez maju terminy az do septembra, ale to neznamena, ze sa nenajde volny termin. My sme dostali ten, co sme chceli, takze tazka pohoda.
Odpovedať
Profilova fotka
@joy23 drzim palce ;-)
Odpovedať
@benyse wau, tak to super, ze vam tak vyslo... na jednej strane si aj ja myslim, ze civilny sobas sa jednoduchsie vybavi, len ma zarazilo to, ze na trnavskej stranke, su vypisane len dni kedy oddavaju, ine dni vraj nie su mozne... a my sme si nas termin vybrali pre nedostatok casu a preto to potrebujeme presne v ten den, s vybavovanim restauracie si myslim to nebude problem, bude nas malinko, len sme velmi rozlietana rodina, takze to potrebujeme mat vsetko co najskor zariadene , aby sa kazdy mohol prisposobit, tak ma zarazilo to, ze len na prelome oktober/ november vyvesuju dni...a ked sa v novembri dozvieme, ze v nas den neoddavaju, neviem to tak rychlo vsetko zosuladit
Odpovedať
Profilova fotka
@joy23 ak by ste mali problem,tak vas zosobasia aj na inom urade,len papiere budes musiet vybavit najprv na obvodnej matrike a potom s tymi ist tam kde bude sobas. Len nezabudni,ze ak sa takto rozhodnes, tak si rezervuj datum na tej matrike kde bude ten sobas.
Odpovedať
@silvi3 hej, hej..uz zaciname uvazovat aj nad touto alternativou..najprv sa chceme ist spytat,podla toho tie datumy urcuju....a nezostava nic ine len pockat na jesen a tam sa to cele rozluskne...ak nam terminy nebudu vyhovovat, budeme sa musiet v inom meste poinformovat...
Odpovedať
@joy23 hej, mali sme asi stastie :) aj vam zelam, nech dostanete ten spravny termin a nech vam to vyjde!
Odpovedať
ja som bola na matrike v oktobri, svadbu máme v máji a termíny mali takmer všetky voľné, pani si to len predbežne(ceruzkou) poznačila a povedala že máme prísť vo februári s dokladami...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?