Malá svadba - ako na to idete?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa opýtať, bude tu mať niekto maličkú svadbu, tak 20 ľudi, civilný obrad, posedenie spoločné niekde v kaviarničke so švedskými stolmi a pizzou? :) Prípadne, ako prebiehali, alebo budú prebiehať vaše malé svadby? Čo všetko vybavujete, koľko plánujete do takejto svadby investovať? Ďakujem za všetky vaše rady a inšpirácie :)
Odpovedať
1
2
@riesim ja som taku svadbu mala a pozri sa do albumu ake som mala saty :D nikto si anilen nedovolil povedat že naco take saty k takej svadbe :D ved to je kazdeho vec :) a inak mali sme 30 ludi s toho 8 deti a v restauracii sme boli do 24:00...hudbu sme si pustali sami, mali sme jedneho sofera ( kamarata ktreho sme na hostine chceli), inak vsetci hostia prisli svojim autom, tiež nikto nenamietal. nazabudni že musis mat aj nejaku pomoc, niekoho kto ti poprace kytice, kto ti/vam pomože spratat a zobrat veci z restauracie, ja som bola velmi vdacna že som si zavolala dve kamaratky ktore mi moc pomohli :) surodencov nemam :) a k hlavnemu stolu ... ako si spravis tak budes mat :) nas bolo za stolom len 5, nie 6 napriklad.
Odpovedať
@riesim ja idem mat tiez malu svadbu , kopec deti a princeznovske saty :-) - najskor som ich nechcela ale potom ma kamoska prehovorila, ze nech si ich dam - vydavam sa iba raz a aby som nelutovala... a po pociatocnom vahani sa uz naozaj tesim :-) som rada , ze som ju posluchla :-) takze drzim palce a vyber si saty ake chces aby si nelutovala , je to tvoj den tak si ho predsa uzi :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@jujka666 ja mam malú 8kusovu svadbu ale bude pekná luxusná v Stefanka v BA a dá si každý ala karte menu.
Odpovedať
Profilova fotka
@gana1 ja mam tiež nakoniec svadobné šaty, čo mám v skrini 4 roky sadnú vždy, sú krásne maslové a s kombinujem broskyňovu alebo zlatú stuhu.???
Odpovedať
Profilova fotka
saty su krasne, ako to mas celkom stastie, ze mas take nieco v skrini a nemusis riesit svadobne saty. mne sa takyto styl moc paci a co sa tyka tej stuhy, tak bud by som nechala tu stuhu co tam je alebo by som sla do bielej. zlata sa mi tam nejak nehodi
Odpovedať
Tak ja, sama by som radšej mala malú svadbu, tak do 20 ľudí, ale snúbenec je jediný z bratov, aký sa ide ženít, tak to mame veľkú, vyše 90 ľudí,kedze tak chcel. Šaty sú v pohode, ved nech každá nevesta si oblečie to, čo sa jej páči. Osobne si myslím, že peniaze sa dajú využiť aj lepšie, ako na veľkú svadbu. Ale svoju už nezmením, už máme tých 90 ľudí 😃
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?