Sobášny palác v Bytči

Ahojte nevesticky. Chcela som sa spytat ci ma niekto z vas svadbu v sobasnom palaci? My mame 7.8. Ako budete mat rozlozene stoly? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
skus sa aj tu popytat http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Halooo, haloo :-) najde sa niekto kto ma uz za sebou svadbu v sobasnom palaci? Chriapka: my budeme mat stoly v tvare rybiej kosti ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
sia23232 • Dnes o 13:34 ahojte baby chcela by som poradiť neviete niekto náhodou ako to vychádza cenovo keby som chcela svadbu v sobášnom paláci a ako tam prebiehajú svadby ako je to tam z výzdobou jedlom atď...poprípadne aký máte z toho dojem lebo mne sa to tam zdá strašne veľké ....ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tiez uvazujem nad svadbou v sobasnom palaci, ale este som tam nebola tak neviem co vsetko ponukaju. A kedze som v zahranici nemam moznost sa tam ist teraz pozriet. Viete mi poradit co vsetko ponukaju? Je mozne tam urobit aj oslavu? Ak ano, ako to tam je s jedlom a napojmi, je tam nejaka restauracia? Dakujem za radu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Ahojte! Mali ste nakoniec niekto sobas a hostinu v Sobasnom palaci v Bytci? Nejako sa mi na nete nedari zistit, ci je moznost tam zorganizovat aj oslavu. Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?