Darceky pre druzicky

Ahojte zienky, chcela som sa spytat, tie ktore chystate darceky pre druzicky kedy im to budete davat? Na rozlucke? Ci v den svadby? Viem ze je to skor americky zvyk ale mne sa ten napad paci pripravit take male balicky pre moje najmilsie kamaratky 🙂 mam pre ne aj take papuce ze tim nevesty a naramky, a pod. Bojim sa ze ked im to dam dopredu v tom zhone na to potom pozabudaju a tak 🤣
Odpovedať
Profilova fotka
@coolwewe22 ja síce žiadne družičky nemám, ale páčili sa mi takéto prkotinky (mám to aj v albume) a dala som to vyrobiť pre osoby, ktoré mi budú najviac pomáhať v svadobný deň (mama, teta, suseda...) a dala som im to už asi aj pol roka dopredu hneď keď mi to prišlo, pri poháriku vínka keď sme sa stretli s tým, že teda by som ich chcela poprosiť či mi pomožu vo svadobný deň keď bude niečo treba a dala som im to pri tejto príležitosti.
Odpovedať
@coolwewe22 ja som im dala darčeky na rozlúčke, ale to len také drobnôstky, ako poďakovanie za organizáciu rozlúčky. Náramok im dám priamo na svadbe, práve preto, že som sa bála, že si ho zabudnú zobrať 😄 😄
Odpovedať
@radka_svanova hej presne tak som rozmyslala aj ja 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mat na rozlucke aj baby, ktore nebudu druzicky takze druzickam som dala dopredu balicek so zupanom Bridesmaid, naramkom a mini ruzovym Chenetom a ruzovym proseccom 😊 Dala som im to ked sme si isli spolu von posediet. Nechcela som aby ma rozlucke doslo k trapasu ze nie vsetci nieco dostanu 😅
Odpovedať
Profilova fotka
taketo darceky pre druzicky by som isto dala rozdala cez rozlucku. ako neviem, ci sa budes chchiet tym zaoberat v den svadby, to ta bude tak povediac zbytocne oberat o cas a budes dost sama o sebe v strese
Odpovedať
Je to o predstave a moznostiach, no ak budes mat rozlucku, tak by som im tie darceky dala asi na nej. Vo svadobny den budes mat potom toho menej, co nie je na skodu
Odpovedať
Profilova fotka
ja planujem spravit balicek - maska na tvar, zuvacky, rafaelo a magnezium. zo vsetkoho kus a do tasky, ako podakovnaie za spravenu rozlucku 🙂 a dam to vsetkym co na nej budu, nie len druzickam 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@coolwewe22 ja som im to dala radšej pred rozlúčkou 🙂 a dala som im spraviť tričká a také zrkadielka s ich menami... No keďže ja mám družičky bláznivé, tak preto pred rozluckou... 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
🙂 🙂 🙂
Odpovedať
@lullu13 jeej to je super 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
🙂 🙂 🙂 🙂 @coolwewe22 ďakujem.. Aspoň potom využijú na spanie alebo do záhrady 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?