Domáci bazový likér

Ahojte dievčatá, napadlo mi dať ako výslužku domáci bazový likér. Našiel by sa nejaký overený recept ?? čo si myslíte o tomto nápade.. svadba je v Septembri ale baza kvitne teraz, nepokazilo by sa to ??
Odpovedať
ja odpadnem aky napad super 🙂 to podla mna chuti kazdemu taketo nieco 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa chystám dávať do Výsluzky medovkovy sirup napríklad ...už som ho robila minulý rok a bol fantastický
Odpovedať
Akurat vcera aj moji rodicia boli na baze a idu z neho robit hadam aj sirup 🙂 Ked budem vediet recept napisem 🙂
Odpovedať
vďaka dievčatá 🙂 bazový sirup som už skúšala, ale na svadbu by som radšej dala bazu do vodky 😉 ale neviem aký pomer... koľko alkoholu koľko cukru ....
Odpovedať
fiha 🙂 tak ale to moze byt vazne ake zaujimave, takze by si to chcela vyskusat takymto stylom ze do vodky, a aku mas predstavu? 🙂 reku ci to chces dat skor niekomu inemu spravit alebo ty by si ?
Odpovedať
liker? ako ja poznam recept len na sirup, no na liker nie ale pride mi to celkom fajn, kedze pre mnohych to moze byt novinka tak ako pre mna a ja mam teda moc rada taketo vseliake domace vyrobky
Odpovedať
Profilova fotka
akurat mi drahy vravi aby som ten recept vygooglila, ze skusime, vyzera to zaujimavo a ak sa podari, tak to bude podla mna skvely darcek. pokial bude viac alkoholu, tak isto vydrzi, toho by som sa nebala
Odpovedať
Ale priznám sa kombinácia že baza a alkohol, to asi dobre zašlape keď bude aj teplo čo? 😄 🙂
Odpovedať
@smoulinaeva nooo to moze byt ale tak zas neverim, ze by toho davali neviem ako vela a aj tak si to kazdy necha az na doma
Odpovedať
no co a ako to postupuje ? 🙂 skusal to niekto s tym alkoholom? 🙂
Odpovedať
do kedy sa vlastne da baza zbierat? 🙂 reku aby som sa nespamatala uz po funuse 🙂
Odpovedať
@gretusiatko tak este kludne, pokial je pekne rozkvitnuta a nie je niekde pri frekventovanej ceste tak mozes zbierat. u nas sa daju najst este krasne kvety
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zienky a teda zvyknete ju bud susit alebo na ten sirup ci je este nejaky napad jej vyuzitia ? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
inak taky bazovy sirup by som pila na litre 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?