Výroba magnetky - stačí mi magnetická fólia?

Profilova fotka
Ahojte, šikovné ručičky poraďte, ako by sa z takéhoto vyrezávaného mena urobiť magnetka? Nalepiť nejakú magnetickú fóliu? Nemôžem nič nájsť :-( Alebo na také úzke časti to nepôjde? Vďaka za tipy
Odpovedať
vyskúšaj to na jednom, záleží asi od toho aké to bude ťažké či to tá fólia potom udrží. ale myslím, že bude dosť náročné to tam nejako napasovať aby ti to netrčalo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@mischela255 veď to rozmýšľam, menovky ešte nemám a neviem aké sú ťažké :-( či sa nakoniec nevykašlem na to :-|
Odpovedať
To je vyrezávané z dreva? Magnetická fólia sa zvyčajne len potiahne fóliou, alebo iným ľahkým materiálom. Ak sa jedná o drevený predmet, takmer určite ho neudrží, záleží od veľkosti a hrúbky ako magnetu, tak drevenej časti.
Odpovedať
Profilova fotka
@oveska1 je to z plexiskla, cca 4cm výška, dĺžka záleží od mena a hrúbku zatiaľ neviem. Ani váhu teda. Našla som magnetické fólie 0,5mm, 1mm, 2mm len netuším čo od nich čakať, keď budú rezané na tak malé kusy aby ich výrez skryl :-| a hlavne nechcem hrubý neestetický magnet, to radšej magnet vynechám úplne...
Odpovedať
@nikiki29 určite by som brala hrubšiu fóliu ale bude sa s ňou ťažšie narábať. Ideálne by bolo tú ferro fóliu dať narezať alebo nabigovať na tvar tých mien ale to by mohlo byť drahšie a bigovať to ručne zaberie zase veľa času. *Bigovanie je bodovanie ihlou, napr, trhací šek.
Odpovedať
Profilova fotka
@oveska1 ďakujem za tip na bigovanie, to by ma nenapadlo, skôr som rozmýšľala nad priamym vyrezaním, no nenašla som nikoho kto by to robil a neviem si predstaviť ako by som im dala predlohu aby to sedelo tip top :-) ručne ihlou robiť tak sa zbláznim, to asi nebude moja cesta :-D
Odpovedať
Vieš čo to by bolo asi dosť komplikované, skús možno skôr na sashe alebo kde nájsť niekoho kto ti vyrobí priamo tie magnetky
Odpovedať
Profilova fotka
@slivocka10 zatiaľ som nenašla :-( už som sa pozerala no nikto nerobil takéto magnetky alebo nerobil vo farbe ktorú by som chcela, drvivá väčšina bola drevo :-| hľadala som aj tu na MS ale nejako nič také nevidím. No ešte skúsim hľadať, nakoľko sa nechcem 3 mesiace do svadby zblázniť...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?