Krstný list. Problémy pri výdaji od farára. Čo s tým?

30. júl 20201220
  • @hamca  Ahoj. Asi sme sa nepochopili, lebo knaz, ktoreho velmi nemusim je ten, co je momentalne v nasej farnosti odkial pochadzam, cize ci chcem ci nie budem s nim v kontakte, lebo je to prave on co ma za povinnosti mi vystavit potvrdenie o mojom krste, prijimani a birmovke. V ziadnom pripade nas ale nebude on sobasit, to by pre mna nemalo ani tu atmosferu ani vahu... s ohladom na jeho charakter a sposoby. Sobasit sa teda budeme pri inom knazovi v meste, kde teraz byvame. Uz len ten moj krstny list dostat, ale nepaci sa mi, ze ho chce farar z rodnej farnosti zasielat postou, pride mi to maximalne nelogicke, ze mne ho neda hoci je to moj list ani do vlastnych ruk, ale trmacat ho postou nevaha. Takze preto teraz zistujem, ci mame v rodnej farnosti farara klamara, ktory si vymyslel nejake cirkevne nariadnenie o nedavani listov ani do vlastnych ruk...

• @janka279  smiem sa opytat ako ?mam obdobny problem farar mi nezapisal prve svete primanie ani birmovku

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Revúca
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov