svadba s ukrajincom

22. feb 202140

Dievčatá prosím vás je tu nejaká, ktorá mal svadbu s ukrajincom? Potrebovala by som poradiť ohľadom dokladov aké sa potrebuju ku sobášu.
Na Ukrajinu sa teraz nedostaneme a na Slovensku ambasadu sa už mesiac neviem dovolať.
A teda čo presne znamená doklad o pobyte? Nestačí to čo je na pase?

• @dzejlou  a na príslušnom okresnom úrade ti nevedia poradiť? Veď na matrike budete spisovať nejaké papiere, tak sa vyskúšaj tam spýtať aké doklady k tomu potrebujete.

• To iste ma napadlo, moze ti tu sice nejaka poradit, no tie predpisy sa tak povediac kazdu chvilu menia a na urade sa podla mna dozvies vsetko potrebne z prvej ruky

• Bola som na našom úrade, kde pani svadbu s cudzincom ešte neriešila tak nevedela aké papiere presne potrebujem 🙈 tak som išla do väčšieho mesta a tam mi povedali že budem potrebovať osobitný papier a na email z ambasády mi odpísali, že je to to iste čo je v pase 🙈🙈

• Problém je že na Ukrajinu sa asi tak skoro nedostaneme kvôli tejto korona situácii a preto som zo chcela riešiť cez ambasadu,,,

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov