Zmena občianskeho po svadbe

Dobrý deň baby .Chcela by som sa spýtať, či zmenu občianskeho po svadbe je potrebne urobiť na mieste trvalého pobytu alebo nie. Niekto mi hovoril, ze ked je už tento s čipom, nemusím veci vybavovať uz len na mieste trv.pobytu.Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, som od PB a nové doklady som si vybavila v BA, v tom centrálnom klientskom centre. Ideálne je zavolať na svoje OR PZ a overiť si to, keby náhodou, až sa neprezenies zbytočne.
Odpovedať
Okej ďakujem .Lebo fakt nemam ani dovolenku ani čas uz nato aby som si op vybavovala na mieste tt. @beatricek
Odpovedať
aj kamaratka si takto menila doklady v inom meste nez byva a nemali s tym u policajtov ziadny problem, tak si myslim, ze to tak bude vsade. vsak ked sa to tak vezme, malo by byt jedno kde je vydany
Odpovedať
Profilova fotka
OP sa už nemusí vybavovať v mieste TP. Môžeš požiadať, kdekoľvek chceš. Stačí si otvoriť stránku ministerstva ;-) https://www.minv.sk/?tlacove-spravy&s...
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa by zaujímalo, či za to nie je nejaký špeci poplatok, keď sa takto mení v inom meste, keďže u nás sa platí pomaly za všetko
Odpovedať
Ďakujem baby .Inak podla mna poplatok bude ,su aj budu ...Však čo by si nevypytali 😀
Odpovedať
Profilova fotka
@ajula3 @rita113 pri vypršaní platnosti OP máš vydanie nového bez poplatku, pri akejkoľvek zmene (meno/titul/adresa...) je poplatok 4,5€ :-)
Odpovedať
@la_bruja fiiiiha ty si sčitana 😀 ďakujem ..ja som cakala aj 20€ 😀
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?