Ak má nevesta družičky, musí mať aj ženích družbov?

Ahojte žienky, chcela by som sa opýtať, či keď budem ja mať po svojom boku na svadbe družičky, či ich musí mať aj ženích a či musia byť v rovnakom počte. Ďakujem 😊
Odpovedať
Mile nevesty, kedy sa to uz naucite: ako si spravite, tak bude. Nic nemusi byt a vsetko moze byt. Vasa svadba - vasa vec. Ci myslis, ze vas bude niekto ohovarat, ze druzicky nemali po boku chlapov, ktorych mozno ani nepoznali? :-) Nikto sa nad tym nebude zamyslat... Takze sa tym netrap a urob ako uznas za vhodne.
Odpovedať
nemusia byť ani tie družičky 😉 ja som síce mala “družičky”, ale ani to nebolo na nich vidno, ani rovnako oblečené neboli, len mi proste najviac pomáhali so svadbou, akurát som im z aliexpress kúpila náramky, toť vše - moja sestra a najlepšia kamoška zo strednej... takže ani družičky som vlastne “nemala” 😁 úplne je to na tebe, ako to budete mať
Odpovedať
@zuzuliennka tie moje tiež nebudú originál družičky, nakoľko sú už všetky vydaté. Takže tiež od nich nebudem žiadať, aby mali rovnaké šaty, len im dám spraviť náramky ladiace s mojou kyticou, aby boli aspoň trošku odlišné od ostatných :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie nemusí ich mať. Nie je na to žiadna norma ako by čo malo byť, proste ako si to zariadite, tak to budete mať. Je dôležité, aby to vyhovovalo hlavne vám, nie?
Odpovedať
podľa mňa to potom vyzerá pekne na fotkách keď sú družičky a družbovia ale nemusia byť :) teda keď ty budeš mať 10 družičiek (napríklad) tak nemusí mať partner 10 družbov, všetko sa dá vyriešiť a hlavne je to vaša svadba takže vy si môžete urobiť ako chcete :)
Odpovedať
@blossom1 moja hlavná družička bude zároveň aj môj svedok a ďalšie dve budú kamarátky. Snúbenec chce mať svedka kamaráta, ktorý nie je manžel mojej svedkyne. Tak neviem, či bude chcieť mať aj on družbov a ak áno, asi tam bude chcieť mať manželov mojich družičiek, takže je možné, že on ich nakoniec bude mať viac ako ja :-D
Odpovedať
@motoogirl no vidíš, problém vyriešený :-D :-D
Odpovedať
Chcela by som sa ešte opýtať. Družičky sa od ostatných odlišujú napríklad náramkom, je niečo takéto špecifické aj u družbov?
Odpovedať
Profilova fotka
@motoogirl vôbec to nie je pravidlo, že keď sú družičky, tak musia byť aj družbovia. Ako si spravíš, tak budeš mať
Odpovedať
Profilova fotka
Nemusia byt vobec ale vidis uz ste to aj vymysleli a este si aj mozno budes musiet zohnat viac druziciek :-D :-D
Odpovedať
@brilianta1 predpokladám, že keď sa o svadbe dozvedia moje sesternice, tak tie budú hneď chcieť byť družičkami :-D môžu aspoň lupene rozhadzovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@motoogirl Akoze dozvedia? Ste ich nechceli povodne pozvat? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@brilianta1 Svadba je zatiaľ len v štádiu riešenia. Nemáme ešte všetko vybavené, takže zatiaľ sme ešte nikoho nepozývali.
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, podla mna nemusi. Ako mozno to bude vyzerat trocha divne, ked on nebude mat pri sebe nikoho ale tak je to vasa volba. Nik ti nemoze povedat, ako si musis alebo nemusis spravit svoju svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
@motoogirl máš malé sesternice, keď by chceli rozhadzovať lupene? Lebo to väčšinou len deti robia :-) :-)
Odpovedať
a však to je pekne s tými lupienkami? či sa ti to nepáči, lebo mám z tvojích písmen taký pocit
Odpovedať
@divalusik no práveže sú to už veľké slečny a snúbencova neterka má 7, ale tá je taká hanblivka. Čiže to bude asi bez lupienkov
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?