Aký máte názor na tieto biele šaty družičky?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň milé nevestičky. Chcela by som vedieť váš názor na biele šaty družičky. Ja som nevesta a mne osobne by to až tak veľmi nevadilo ak by boli jednoduché puzdrové, ale šaty na obrázku sú na mňa veľa, a dotkne sa ma to ak by si ich obliekla v Môj svadobný deň - ja mám podobnú predstavu svadobných šiat (samozrejme v dlhej verzii). Je to o to horšie, že som jej to povedala, a ona sa aj urazila a povedala, že odkiaľ mala vedieť, že si biele šaty kupovať nemá :-( :-( :-( :-( . Ako to mám vyriešiť??? Veľmi pekne ďakujem za každú vašu odpoveď.
Odpovedať
1
2
@paulusa007 no jasne nemuselo jej to kopnut, ale ked uz jej to nevesta povedala tak urazit sa nie je cesta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristy19 to sa ti vôbec nečudujem, že by sa ťa to dotklo. Ani ja by som neprijala, keby družičky by si dali takéto šaty. Mali by byť trošku odlišné. Sú síce pekné ale pre družičky nie
Odpovedať
skoda ze zakladatelka temy nenapisala ako to dopadlo :-p uz tu boli vselijake biele saty druziciek a polemika mozu byt/nemozu byt 8-) ale zrovna tieto su typicke svadobne akurat su v kratkej dlzke :-p myslim ze som tu aj podobne videla v nejakom albume na neveste na obrad a potom u viaceryvh aj ako popolnocne-nie vsetky si davaju farebne popolnocne saty 8-) osobne si ich neviem predstavit ani na ziadny ples-podla mna na plesy by mali byt dlhe saty, kratke ked uz tak na nejaku fasiangovu zabavu ale tieto ani tam nie :-p saty su inak pekne, ale pre nevestu, nie pre druzicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Šaty sú krásne, no biele by som si ako družička teda isto nedávala na svadbu. Biela by v ten deň mala byť čisto doménou nevesty. Nepatrí sa to podľa mňa
Odpovedať
@barbellka nie je to cesta, ale kazda sme ina a inak si veci berieme k srdcu, ja si moc veci k srdce neberiem, neriesim, respektujem, kto co povie a su zase ludia, co sa ich vsetko dotkne :-(
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?