Družicka

17. jan 202060

Ahojte, čo myslíte môže byť družicka keď je nevydata ma iba priateľa ale majú spolu dieťa?

• Osobne si myslim ze ano, preco nie? Ja som bola druzicka ked som bola tehotna a tiez som vtedy nebola vydata... 🙂

• @sima2418  aj ja si myslim, ze uplne v pohode moze byt ako druzicka. pokial s tym ona suhlasi, tak nie je problem.

• Ďakujem za názor 🙂)

• Sponzor fóra
  • preco by nemohla. ako ja by som proste nehladala za vsetkym nejake zasady a pravidla. davno to nie je tak ako kedysi

• @sima2418  tie mlade slecny, ktore este nie su vydate mozu byt kludne druzicky a vobec nevadi, ze ma uz dietatko.

• podľa mňa už sa to proste tak vážne neberie. a keď sa to tak vezme, tak v niektorých prípadoch by bolo aj ťažké podľa tých podmienok nájsť vhodnú kočku za družičku

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov