Môže byť družička vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kočky. Prosím, môžem mať vydatú družičku? So všetkým mi veľa pomáha a by bola super družička, len neviem, či sa to hodí.. Aby ľudia po nej nepozerali a aby si aj ona našu svadbu užila. Ďakujem za každý názor. Zuzka:)
Odpovedať
1
2
mna tu fascinuje, ako ludia baziruju na trapnych tradiciach, ktore sa im hodia do kramu, ale tie, ktore by ich samotnych obmedzovali, nedodrzuju a ignoruju. v zivote som nepocula, ze druzicka ma byt slobodna. to je niekde napisane?
Odpovedať
soave to presne vystihla.. riešia sa tu slobodné/vydaté družičky, že tradícia (ja mám 4, slobodná je len jedna - moja sestra a vôbec neriešim) ale že sa vydávajú baby, ženy dokonca s bruškami, prípadne už deťmi (druhá svadba) v bielom - to už nerieši nikto 😄 sú to dnes už "nepodstatnosti", tradície sa dodržiavajú stále v menšom množstve, a niektoré už aj stratili opodstatnenie, príp. sa robia úplne inak - také čepčenie - vedeli ste, že sa to robievalo až na druhý deň? a aj keď sa to nedodržiava, nič sa nedeje 😊😊 slobodne si zvoľ baby, aké len chceš 😊
Odpovedať
Jednoznačne mozes aj ja som mala a tiez som bola jej druzicka podla mna na tom nic nieje je to skor mile a uctis si tym svoju priatelku ktoru mas rada a ktorej vdacis za mnohe veci, tiez som toto riesila ale potom som si povela ze vsetky moje prave priatelky budu druzicky a medzi ne patrila aj moja vydata kamoska :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuliennka Presne si to vystihla ;-) a taká tradícia napr., že v bielom sa vydáva len panna? :-D myslím, že pri dodržiavaní by boli omnoho farebnejšie nevesty :-D 8-) Tradície sú milé len do tej miery, kým ťa neobmedzujú a kým ti vyhovujú. Zaveďme teda novú tradíciu: zariaď sa tak, ako sa ti to páči a nerieš zbytočnosti ;-)
Odpovedať
@katarinkalp presne.. zariaď sa tak, ako sa ti páči, nerieš, ako by to malo byť, lebo tak, ako to bývalo ("a malo by byť") už na svadbách nie je dnes takmer nič (česť výnimkám) :-) ja keď tu vidím otázky, a musí byť to a tamto? :-D a čo sa stane keď nebude? och, jasné že nemusí byť dnes už nič :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuliennka ja som asi dva mesiace pred svadbou začala byť alergická na vetu: "lebo to sa PATRÍ" :-D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?