Môžeme ísť na svadbu v krátkych šatoch a rifliach?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobry den, chcem sa spytat , ci nebude trapne ak si ako hlavna družička oblečiem kratke šaty na svatbu , ziadne mini klasika elegantné, a taktiez idem s priatelom a chcem aby si dal jeansy koselu a sako / nepaci sa mi ked su vsetci v oblekoch príde mi to take zastarane, a aj on sa odmieta do toho navliect) tak mam obavy aby sme nejak nevytrcali z radu alebo co a nebodaj tam niekoho nahodou nepohoršili :))
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Zastarané? Móda sa mení, ale obleky tu boli dávno a stále tu sú, aj dnes..nie? Keď aj zahodíme všetky predsudky a vykašleme sa na všetkých svadobčanov , ktorí vas určite poctia pohľadmi..že to kto je? Je pozvaný? Či to je šofér svadob. autobusu...? (Tomu by sa to este tolerovalo)..Ale maš česť byť prvou družičkou a priateľ to určite prežije aj bez riflí... A každý si asi pod slovom MODERNE sa obliect , predstavíme niečo iné...ale rifle?? FAKT rifle? Ako viem že sa daju zladiť elegantne....ale na svadbu? A este ak ide o tradičnu svadbu a nie o nejakú svadobnu volnú párty..tak za mňa NIE. Posielam ti pár obr. kt. si na pintereste najdeš milion čo ja pokladám za moderne obleč. hosťa...a ako vidíš nemusia to byť OBLEKY.... Lebo ani OBLEK...nieje ako OBLEK. HLAVNE NIE RIFLE. (Fakt by si sa necítila dobre za priateľa...) Elegantné alebo nejaké origoš kratke šatky pre teba..jasna vec..:)
Odpovedať
Profilova fotka
na nasej svadbe mal jeden kamos rifle, koselu a sako, a poviem vam, ze si to nikto ani nevsimol, ja sama som to zistila az na fotkach :-D nikto si to nevsimol, nikomu to nevadilo, on bol spokojny, a bolo super. amen!
Odpovedať
Profilova fotka
my pôjdeme na svadbu o mesiac a manžel bude mať elegantnejšie nohavice a košeľu, žiaden oblek. Popravde neviem si predstaviť že by niekto prišiel na svadbu v rifliach, jedine ak by sa vopred dohodli s nevestou a ženíchom. Ak by ale niekto tak prišiel určite by som ho neposielala domov sa prezliecť a ani by som sa od neho nedištancovala že čo je to za čudáka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ak je to rocková svadba, prečo nie :-D 8-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Rifle???🤮 Dúfam že žartuješ.. svadba slávnostná udalosť pre dvoch ľudí niečo vybinocne, dôležité a tvoj priateľ si chce vziať rifle?? Ti už snáď väčšiu neúctu ani nemôžete dať novomanželom.... Ak je to tradičná svadba dresscode je jednoducho daný ak je to pre vás problém fakt radšej tam ani nechoďte.. keď je pre vás slávnostné oblečenie nemoderné, svoju svadbu si urobte po svojom tu sa prispôsobte v rifliach sa nehodí ani na oslavu babkinych narodenín nie to na svadbu... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@xena0 mozno pred 20-30 rokmi by ste mali pravdu, ale doba sa zmenila. neviem, kedy ste boli naposledy na nejakej svadbe, ale ja som ich zazil zrejme viac. a poviem vam, ze tazko by som v pamati hladal nejaku, kde platil akysi dresscode a kde by niekto riesil, ako su ludia obleceni. naopak, standardom je roznorode oblecenie naozaj vsakovakych farieb a tvarov. a nevesta so zenichom toto neriesia ani v najmensom - ich hlavnou tuzbou je, aby sa hostia citili dobre a zabavali sa. tam to zacina aj konci :) p.s.: reagujete na prispevok z roku 2011, predpokladam, ze autorka uz davno zabudla, ze mojasvadba.sk existuje... :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?