Nájdem na Aliexpresse pierka pre družbov?

Profilova fotka
Dobrý večer, milé dámy :) Mám na Vás otázočku. Nemôžem nájsť na aliexpresse pierka pre družbov. Neviete niektorá náhodou pod čím by som to našla? Poprípade link. Ďakujem ;)
Odpovedať
také pierka, ako ich poznáme tu, tam nie sú.. skús si zadať do vyhľadávania “buttonholes” alebo “boutonnieres”, ale aj tak najjednoduchšie bude podľa mňa, keď si na to kúpiš samostatne jednotlivé diely a vyrobíš podľa seba 😊
Odpovedať
Profilova fotka
oni to nepoznaju :) ale skus tak ako ti pisala zuzuliennka ale co som ja pozerala tak sa mi ani jedny nepacili takze si tiez idem iba naoobjednavat take drobnosti a spravim si ich sama.
Odpovedať
Profilova fotka
a neches si ich spravit radsej sama? nie je to nic zloziteho a budu presne take, ako ich chces mat
Odpovedať
Profilova fotka
aký je prosím vás rozdiel medzi pierkami ženskými a mužskými? niekde dávajú na svadbe aj ženám a mužom, niekde zase iba ženám. ako to vlastne má byť po správnosti?
Odpovedať
@lelepons "po správnosti" sa pierkami označujú len chlapi a len slobodní :-) samostatná kapitola sú väčšie a trošku iné pierka pre svadob. otcov, prípadne starejšieho, družbov.... ale čo ja viem, pierkami sa označovali slobodní chlapi, tak isto, ako by družičky "po správnosti" mali byť len slobodné a tiež sa označili náramkami, čelenkami, aby tak vzájomne na svadbe o sebe vedeli a prípadne tam mohlo vzniknúť aj niečo viac :-) ale dnes je to už fakt jedno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zenam? tak s tym som sa teda este nestretla a to som pobehala uz zopar svadieb :) no niecom na tom bude ak si chcu na svadbe oddelit nezadane a slobodne zienky, tak to mozu spravit aj cez pierka :)
Odpovedať
@boskovie ja som zas bola na svadbe, kde pierka dostal úplne každý :-) že ako označenie hostí :-) takže aj ženy, aj muži, aj slobodní, aj zadaní,... každý si môže spraviť, ako chce dnes už :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuliennka ďakujem za objasnenie, mala som v tom chaos už :-D :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?