10. septembra 2016 NR a HC

25. mar 201610

Dobrý deň, na 10. 09. 2016 hľadáme svadobného fotografa/ku z okolia NR a HC. Prosím posielajte svoju prácu a cenníky. ďakujeme. Prajeme pekný deň 🙂

• termin mame zatial volny, info na požiadanie alebo na webe 🙂

• Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.

• Pekny vecer Vam prajem.
    Ponukam Vam moje sluzby. Posielm malu prezentacnu fotokolaz a do internej posty Vam zasielam cennik a dalsie informacie 🙂
    Tesim sa na pripadnu spolupracu.
    Matuška

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio, ak Ťa zaujme, rada Ti pošlem viac info. 🙂

• Pekný deň,

skúste pozrieť aj moje práce. Termín zatiaľ voľný. 🙂

• ahoj pozrite moje fotky na webe, ak sa budú páčiť budem rád ak sa ozvete.

• Pekny den zelam, nech sa paci, moj profil vam je k dispozicii 🙂 fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry vecer prajem, uvedeny termin mam este volny. Som z Nitry, viac o mojej praci najdete na mojej web stranke 🙂

• Dobrý deň.Váš termín mám eśte volný.Prikladám malú ukážku,viac nájdete na webe,cenník je na webe tiež.V prípade záujmu alebo otázoh ma prosím kontaktujte.Ďakujem.S pozdravom Ivana T.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov