13.6.2019 Hlada sa fotograf

Ahoj uz som tu pisala raz diskusiu s tymto hladanim no chcem to upresnit Svadba bude vo Štvrtok cize pocas tyzna a pocet ludi bude na hostne 40 a potom dojdu na party kamarati cize max 80 ludi pisala som : Ahojte hladam fotografa na svadbu ktory by nam nafotil od svadobnych fotiek obrad az zabavu. Som modelka cize skusenosti s fotografmi mam velmi bohate preto hladam niekoho spolahliveho,niekoho kto nafoti pekne fotky da si zalezat na ich uprave , nemusi ich byt 900 zalezi mi na kvalite nie kvantite. Chcem sby forograf vedel komunikovat s ludmi a sby vystihol momenty. Hladam forografa co mi neda svadobne fotky o rok sle zase necakan ich samozrejme ani o mesiac,ako hovorim pohybujem sa v tomto biznise cize viem co hladam . Spolahlivost-ochotu-kvalitu-nie kvantitu - rozumnu cenu . Kedze viem ako idu ceny hladam nejaku lacnejsiu alternativu cize 1000e fotenia mi prosim neposielajte drzime sa do hranice max 400e za fotografa. Uprimne sice je to vzacny den no treba zit aj po nom. Svadbu chcem mat malu cize chcem mat aj k tomu primerane ceny . A ako som napisala nehladam kvantitu ale kvalitu fakt mi bude stacit aj 150 fotiek ako 600 ako mi prichadzaju maily. Dakujem tak ak mate nejaku ponku a rozumiete co som vyssie napisala dajte vediet . Pozeram si kazdy vas email . dakujem Najdes ma na instagrame @veronika.reeses
Odpovedať
Profilova fotka
@reeses Pokial chcete naozaj kvalitne fotky a vas budget je do 400e, drzim palce v hladani. Je uplne jedno ci je hosti 40 alebo 100 ci mala alebo velka svadba, profik urobi za rovnaky cas rovnako kvalitnu pracu ci s viac alebo menej ludmi ak sa jedna o profika. Kvalita a rozumna cena nejde dokopy, ked si chcete kupit bentley tak nebude stat 5000e, za kvalitu sa plati, kazdy ma svoju hodnotu, ceny nema nikto rovnake, a neda sa ani povedat ako sa pohybuju ceny pretoze kazdy to ma nastavene podla seba. Stravit na svadbe cely den za 400 eur kde vyzadujete naozaj kvalitnu pracu aj co sa tyka upravy je neprimerana poziadavka na profika. Usetrit sa da na ostatnych sluzbach, vsetko vam odide vo svadobny den ale fotky vam zostanu navzdy. Vela stastia
Odpovedať
Profilova fotka
@reeses Ahoj, malá svadba a malý počet hostí cenu za fotenie veľmi neovplyvní. Aj tie kvalitné fotky nevznikaju tak, že niekto iba občas cvakne, ale je to výber toho najlepšieho čo sa odfotí. Na to treba makať celý deň a byť v strehu. Je to podobne ako keď chceš od kameramana iba kratky zostrih. On vskutočnosti nenatočí dokopy iba 5 min záznamu. Alebo taxikár ti nedá lepšiu cenu keď ideš sama, oproti tomu keď idete traja. Čo ale pomôcť može je skrátiť dobu fotenia. Sama píšeš, že netreba milion fotiek, ale pár kvalitných. Takže dobré riešenie je zrezať fotenie na nevyhnutý čas a ostatné sa proste fotiť nebude. Takto by sa ti mohlo podariť najsť relatívne kvalitného fotografa pri troche šťastia aj za cenu, ktorú uvádzaš. A keďže nejde o sobotu, može to byť pre fotografov zaujímavé.
Odpovedať
Mozno aj drahsi fotograf spravy vynimku ak ide o zaujimavy projekt. Mat peknu tvar v portfoliu nie je niekedy na skodu. Stvrtkova svadba zase nemusi naburat kalendarny obsadzovaci koncept.
Odpovedať
Profilova fotka
...súhlasím s kolegom Nedeliakom! Radšej si objednať fotografa na kratší čas a dostať profesionálny výsledok, alebo ísť opačnou cestou a riskovať. Zo zlých fotografií nikto dobré neurobí, emócie, momenty sa nedajú dodatočne "vložiť, dorobiť" do fotografií. Skutočný profesionál musí odviesť profesionálnu pracú aj keď podmienky nie sú ani zďaleka ideálne, menej zdatný fotograf to nemusí zvládnuť ani v prípade ideálnych podmienok...
Odpovedať
Profilova fotka
@reeses Dobry deň, v prípade záujmu si skúste kliknúť na moju webovú stránku, nájdete tam aj portfólio aj cenník služieb.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?