24.4.2021 Hľadáme fotografa - Ilava

30. jún 202018

Na 24.4.2021 hľadáme fotografa. Ak o niekom viete napíšte prosím. ďakujeme

• Dobry den, pozrite si prosim nasu profesonalnu foto a video produkciu. V pripade, ze sa Vam bude pacit nevahajte nas kontaktovat.

Prajeme prijemne svadobne planovenie

timFOTOSUCHY

• @miadca
    Pekny den,
    Skuste si pozriet moju pracu na fb: Miqo Cash Photography
    Mam za sebou cez 250 svadieb, ponukam uplne nieco ine. Pekny den

• Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný 😊 Obaja sme rodení Dubničania, takže okolie poznáme veľmi dobre 😉 Viac info na našom webe 😊

• Sponzor fóra
  • @miadca  už ste ma našli, som tu 🙂 🙂 🙂 Nahliadnite prosím na moju tvorbu na webe pre všetky info 🙂

• Príjemný dobrý deň,

termín mám voľný aj ja ... posielam ponuku do internej pošty 😉

• @miadca  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• @miadca  Dobrý deň, písal som Vám správu 🙂

• Dobrý večer. Info som poslal do správy. 🙂

• Krásny večer, ja mám Váš termín voľný. Ak sa Vám páči moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať....rada zodpoviem Vaše otázky 🙂.

• Dobrý deň, termín mám ešte voľný. Cenovú ponuku som Vám poslal do správy.

• ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný v ponuke máme aj fotokútik aj krátke video

• Tomas Vesely, odporucam - priamo z Ilavy

• Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. V prípade záujmu cenník viem poslať súkromne do správy. Momentálne mám 10 percentnú zľavu na celodenné fotenie svadby pri rýchlom zabookovaní termínu. 🙂

• Doby deň, rád Vás privítam na svojom webe 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, ponúkam Vám naše fotografické služby. Termín máme voľný, ak Vás naša práca zaujme rady poskytneme viac informácii.

• Ponúkam Vám svoje služby

• Dobrý deň, cenovú ponuku Vám posielam do správy 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov