ahojte hľadá sa fotograf/ka na svadbu 22.05.2015

15. apr 201513

Hľadáme šikovného/šikovnú, netradičného/netradičnú, úžasného/úžasnú alebo inak iného/inú fotografa/ku na našu svadbu. Svadba bude v Bratislave v Čunove na Divokej vode v máji 2015 🙂 . Prosím fotografov o ukážky prác aj cenové ponuky. Môžete posielať aj mailom na adresu: dubecova.z@gmail.com
Ďakujem ďakujem ďakujem 😬
zuzzulla <3

• Dobrý deň, do IP som Vám poslal ponuku. Ukážku práce nájdete na mojej stránke 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Aaaahojte všetci, veľmi pekne vám všetkým ďakujem za ponuky a keďže ich bolo neúrekom a stále pribúdajú, bude mi odpisovanie na maily trvať trošku dlhšie...tak sa prosím na mňa nehnevajte ak sa vám ozvem až po novom roku, musíme si to kvantum fotiek prezrieť spoločne a dohodnúť sa, čo bude pre nás to najlepšie 😃 . Tak Vám všetkým ešte raz ďakujem a prajem šťastný nový rok aj keď trošku v predstihu. 💙

• Sponzor fóra
  • Ponúkam Vám aj svoje foto služby.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň,
    v prípade Vášho záujmu Vám rada poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. 🙂 Zabezpečujeme komplet svadbu podľa požiadaviek klientov. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň,
    váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. 🙂

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj www stránky. V prípade akýchkoľvek otázok, Vám ich rád zodpoviem.

• Ahoj @zuzzulla  byvam v Bratislave a Vas termin mam zazracne volny 🙂 takze ak by sa ti zapacili moje fotografie, mozeme sa stretnut, pokecat o svadbe, v pripade nejakych otazok ma nevahaj kontaktovat.

Daniel

• @zuzzulla  termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

• Veľmi pekne ďakujeme všetkým ktorí nám ponúkli svoje služby, no už sme si vybrali, takže už nám neposielajte ponuky. Krásny dník prajeme Z&L. 😘

• Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov