Dobrý deň hľadáme Fotografa na 24.2. 2018 v Banskej Bystrici :)

11. dec 2017160

Nemám šajnu ani o tom ako sa pohybujú ceny fotografa 😃 poprosím o skúsenosť s fotografom alebo ponuky fotografov 🙂 Vďaka 🙂

• Dobry den,

na vas termin som volny. Pozrite si prosim moj web kde najdete vsetky info.

M

• @veronikared  Pekny den prajem, Vas temin mam volny. Pokial Vas zaujme moja praca, rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Sponzor fóra
  • ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás 🙂

• Dobrý deň, termín mám voľný, viac informácii v správe 😉

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý večer. Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte 🙂

• @veronikared  dobre ranko, vas termin mame volny. pre viac info o cenach pozrite moj profil a na nasom webe mozete vidiet fotky celych svadobnych pribehov. rada odpoviem na vase otazky 😉 dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy 🙂

• @veronikared  ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, určite sa dohodneme.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @veronikared  Dobrý deň, rád budem Vašim svadobným fotografom. Som zo Zvolena. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, kedykoľvek ma kontaktujte 🙂 Prajem Vám príjemný deň, Martin

• Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))

• jednoznacne www.fotomilan.sk

perfektny clovek ktory vie precitit svoju pracu a vyjadrit to cez objektiv.,

vsak presvedcte sa sami a nebudete lutovat

davam ako odporucanie ako byvala nevesta

• @veronikared
    Ahoj, my sme mali fotografa Michala Krajčíka, profesionalny pristup, krasne fotky a aj cenovo pristupny.
    Ponuka je velka, je len na tebe koho si vyberies.
    ,

• Sponzor fóra

• @veronikared  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin volny, cennik mam na webe a tiez aj dalsie info 🙂

• ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás 🙂 sme mladá dvojka plná nápadov 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk