Foto a video, 20.6.2020, Zvolen

1. nov 20199

Dobrý deň, hľadáme fotografa a kameramana na svadbu 20.06.2020, ideál nejaký balíček,ale nie je podmiekou. Video chceme prioritne krátky klip cca5min a foto bez portrétov, kedže tie chceme fotiť iný deň vo VT na nejakom ,,nekomerčnom,,štíte. Ale nebránime sa aj iným balíčkom, ponúknite.Dakujeme

• Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku ,,2 v 1,,
    Viac i na mojom webe,v prípade záujmu ma prosím kontaktujte.Pozdravujem, Milan

• písala som vám do správy 🙂

• @kristinasvadba
    ponukam Vam kvalitu a skusenosti, mam za sebou cez 250 svadieb za 5 rokov. Viac na mojej fb stranke Miqo Cash Photography alebo webe.

• Sponzor fóra
  • @kristinasvadba
    pozrite si moje portfolio a referencie na webe, momentálne zvýhodnená ponuka na balíčky.
    Tomas
    .

• Sme tu pre Vás!

• ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný zasielam správu

• @kristinasvadba

Dobrý deň prajem - máte odo mňa správu 🙂

• Fotografické služby Banská Bystrica - voľné termíny 2020 - slušné ceny 😉

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu.
    Ďakujem
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov