Foto a video, 8.8.2020, Žilina

Ahojte, hladam fotografa a video na svadbu (08.08.2020) pri Ziline. Za kazdu radu budem vdacna. xxx
Odpovedať
Profilova fotka
@lubbi tento termín mám zatiaľ voľný :-) v prípade záujmu ma kontaktujte a vypracujem ponuku na mieru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubbi Dobrý deň želám. Termín mám zatiaľ voľný. Nahlidanite na môj web, kde nájdete moju tvorbu aj ceny. Momentálne 10% zľava na svadobné balíčky.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubbi Dobrý deň, pozrite si aj moje svadobné fotografie, termin mam volny a viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
@lubbi Pekný deň,rád Vám ponúknem Video i Foto služby v zohranej dvojici a výhodných balíčkov 2 v 1 Sme z KNM, takže fajn i za operatívne veci. Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte. :-) Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia a v pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer Lubi, písala som Vám email. Dostal sa k Vám? Pýtam sa, lebo som mala problém s emailom piatok a sobotu. Ďakujem za odpoveď :)
Odpovedať
Profilova fotka
termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás píšem aj správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak ešte stále hľadáte, dnes sa nám tento termín uvoľnil :) Robíme foto aj video, viac info na našom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Ponúkam fotenie svadobného dňa. Viac mojej tvorby vrátane ceny nájdete na mojom webe...príp fb a insta. Krásny večer
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my sme mali oboch od ZA, odporúčam foto Tomáš Hradský a na video Kameraman Frank, s obidvomi sme boli veľmi spokojní a môžem len odporúčať. Fotky môžeš vidieť v mojom albume.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Dakujem krasne za ponuky, uz som nasla, co som hladala..❤❤❤
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?